Top 10 Arduino Pro Micro – Płyty główne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Arduino

#ad

Arduino kontroler

#ad
Arduino #ad - Numer części producenta: A000066. Nazwa producenta: ARDUINO. Atmega328, arduino uno, eval board a000066 by arduino.
MarkaArduino #ad
ProducentArduino #ad
Wysokość0.98
Długość3.15
Waga0.1
Szerokość2.17
Numer częściA000066
ModelA000066
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

2. ELEGOO

#ad

Kompatybilna ze środowiskiem programistycznym Arduino, ELEGOO UNO R3 płyta główna z kablem USB

#ad
ELEGOO #ad - Zawsze dbaliśmy o doświadczenie klienta i ulepszaliśmy szczegóły funkcji produktu. 100% kompatybilny z Arduino IDE i RoHS. Szybsze przesyłanie danych i więcej pamięci. Doskonała jakość spawania i produkcji i może być zasilana przez zewnętrzny zasilacz. Wyraźne wydruki na listwie gniazda, bardziej precyzyjne i łatwe w użyciu drutu.
MarkaELEGOO #ad
ProducentELEGOO #ad
Wysokość0.75
Długość5.04
Szerokość3.74
Numer częściAKZM-KZB001

3. Arduino

#ad

Arduino Ethernet Shield 2 A000024

#ad
Arduino #ad - Bogaty zbiór przykładów: surfowanie po Internecie, tworzenie minimalnego serwera internetowego i przesyłanie danych do chmury przy niewielkim nakładzie kodowania.

Expansion shield, aby udostępnić tablicę arduino online dzięki prostym, ale niezawodnym bibliotekom komunikacyjnym, które obsługują protokoły TCP i UDP. Możliwość układania w stos: inne osłony można układać w stos i dodać nowe funkcje do Twoich projektów. Skorzystaj z gniazda kart micro sd do zapisywania informacji z czujników, wysyłania plików do 8 jednocześnie podłączonych urządzeń lub rejestrowania ruchu. To prawdziwa funkcja Plug and Play. Nie jest wymagane dodatkowe zasilanie, osłona odbiera prąd z płyty Arduino.
MarkaArduino #ad
ProducentArduino #ad
Wysokość1.18
Długość2.95
Szerokość2.28
Numer częściA000024
ModelA000024

4. Raspberry Pi

#ad

Zielony, Raspberry mini komputer

#ad
Raspberry Pi #ad - Raspberry pi is well known as the perfect board for Learning, Coding, and creating your own projects. Opis. The raspberry pi 3 is the third generacji raspberry pi.

It replaced the raspberry Pi 2 model B w KE 2016. The raspberry pi 3 has included integrated 802. 11 b/g/n wireless lan, bluetooth Classical and LE. You didn need additional Peripherals to make it Wireless. What's more, it has complete compatibility with Raspberry Pi 2, which means almost All the previous Raspberry Pi 2 accessories are compatible with Raspberry Pi 3. It is 10 x the performance of Raspberry Pi 1. W celebration of the raspberry Pi Foundation fourth Birthday, Raspberry Pi 3 is released. Comp podczerwonym to the Raspberry Pi 2 IT has:.
MarkaRaspberry Pi #ad
ProducentRaspberry Pi Spain #ad
Wysokość1.34
Długość4.8
Waga0.1
Szerokość2.99
Numer części896-8660
ModelRASPBERRYPI3-MODB-1GB
Gwarancjasiehe element14/rs components

5. AZDelivery

#ad

AZDelivery Moduły NodeMCU Lolin V3 ESP8266 ESP-12F WiFi Development Board z CH340 kompatybilne z Arduino łącznie z e-bookiem

#ad
AZDelivery #ad - Dzięki ebookowi z instrukcją montażu może nie być dostępna w języku polskim i przykładowym skryptem firmy AZ-Delivery możesz od razu rozpocząć swój projekt, bez konieczności długiego zajmowania się konfiguracją produktu.

X szer. X wys. 58 x 31 x 13 mm. Wymiary dł. Ten produkt zawiera e-book zawierający przydatne informacje na temat rozpoczęcia projektu, pomaga w szybkiej konfiguracji i oszczędza czas podczas konfiguracji. Wygodny prototyping dzięki prostemu programowaniu za pomocą kodu Lua-Script lub mikrokontrolera oraz konstrukcji kompatybilnej z płytką breadboard odstęp między listwami wtykowymi 27, 5 mm. Wydajny mikrokontroler esp8266 esp-12f z wi-fi 802. 11 b/g/n i wbudowaną anteną 20 dBm. Oferujemy szereg przykładów zastosowania, kompletną instrukcję instalacji i biblioteki.
MarkaAZDelivery #ad
ProducentAZDelivery #ad
Numer części1x NodeMCU Lolin V3
Model1x NodeMCU Lolin V3

6. AZDelivery

#ad

AZDelivery Zestaw 16 płytek PCB do rastrowania perforowanego, płytka drukowana kompatybilna z Arduino wraz z e-bookiem

#ad
AZDelivery #ad - Oferujemy szereg przykładów zastosowania, kompletne instrukcje instalacji i biblioteki. Ten produkt zawiera e-book, który zawiera przydatne informacje o rozpoczęciu projektu, pomaga w szybkiej konfiguracji i oszczędza czas podczas procesu konfiguracji.

Po 4 płytkach w 4 różnych rozmiarach: 8 x 2 cm; 7 x 5 cm; 7 x 3 cm; 6 x 4 cm;. Standardowy odstęp otworów 2, 54 mm 0, 1 cala – kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Shields i Breadboard! Elastyczne wyposażenie dzięki możliwości lutowania po obu stronach. Otwory montażowe M2 w każdym rogu do wygodnego i bezpiecznego mocowania.
MarkaAZDelivery #ad
ProducentAZDelivery #ad
Numer części16x PCB Board
Model5YBZD0008

7. AZDelivery

#ad

AZDelivery NodeMCU V2 WiFi Amica ESP8266 ESP-12F Development Board z CP2102 wersja nielutowana, kompatybilna z Arduino wraz z e-bookiem!

#ad
AZDelivery #ad - Az-delivery esp8266-12f amica v2 wersja nielutowana z wi-fi posiada wydajne funkcje pamięci i przetwarzania na pokładzie, które umożliwiają integrację z czujnikami i urządzeniami specyficznymi dla aplikacji i wymagają minimalnego obciążenia w czasie pracy.

Wygodne prototypowanie dzięki prostemu programowaniu za pomocą kodu Lua Script lub mikrokontrolera i zoptymalizowanej konstrukcji odstęp między listwami pinowymi 23 mm. Ten produkt zawiera e-book, który zawiera przydatne informacje o rozpoczęciu projektu, pomaga w szybkiej konfiguracji i oszczędza czas podczas procesu konfiguracji. X wys. 48 x 26 x 13 mm. Wydajny mikrokontroler esp8266 esp-12f z wi-fi 802. 11 b/g/n i zintegrowaną anteną 25 dBm. Oferujemy szereg przykładów zastosowania, kompletne instrukcje instalacji i biblioteki. X szer. Wymiary dł.
MarkaAZDelivery #ad
ProducentAZDelivery #ad
Wysokość0.51
Długość1.89
Szerokość1.02
Numer części1x Amica
ModelAZDeliveryAMICA

8. AZDelivery

#ad

AZDelivery D1 Mini Pro ESP8266 ESP-8266EX CP2104 WIFI deska do rozwoju z e-bookiem!

#ad
AZDelivery #ad - Azdelivery d1 mini esp8266 pro to tablica rozwojowa oparta na ESP8266EX. Moduł jest wyposażony w 11 cyfrowych pinów wejściowych/wyjściowych, a wszystkie piny obsługują interrupt/pwm/12C/1.

Posiada 1 wejście analogowe maks. Cieszymy się, że możemy zaoferować państwu szereg przykładów zastosowania, e-booków, kompletnych instrukcji instalacji, bibliotek i osobistego wsparcia. Nowy model d1 mini pro ma bardzo kompaktową konstrukcję i jest taki sam rozmiar jak D1 Mini, ale mimo to znacznie lżejszy. Kompatybilny z Arduino, Nodemcu i MycroPython.

Odwiedź az: państwa eksperta w zakresie mikroelektroniki! Witamy w rodzinie azdelivery. Wejście 3, 2 v, z przyłączem do zewnętrznej anteny. Tutaj znajdziesz wysokiej jakości produkty do twoich projektów z arduino i raspberry pi. Jest wyposażony w centralny procesor 32-bitowy i 4 MB pamięci flash do wszystkich projektów.
MarkaAZDelivery #ad
ProducentAZDelivery #ad
Numer części1x D1 Mini Pro

9. Arduino

#ad

Arduino Board UNO Mini Limited Edition Core ATMega328 ABX00062

#ad
Arduino #ad - Ta płytka to twój początek w wyjątkowym doświadczeniu Arduino: doskonale nadaje się do nauki podstaw działania czujników i siłowników i jest niezbędnym narzędziem do szybkiego prototypowania.

Arduino jest to platforma sprzętowa, oprogramowanie i treści z globalną społecznością ponad 30 milionów aktywnych użytkowników. Posiada 14 cyfrowych pinów wejściowych/wyjściowych z których 6 może być używane jako wyjścia PWM, port USB, 6 wejść analogowych, gniazdo sieciowe, kryształ kwarcowy 16 MHz, listwę pinową ICSP i przycisk resetowania. Uno" oznacza w języku włoskim "jeden" i został wybrany specjalnie w świetle wydania oprogramowania Arduino IDE 1. 0, po którym następuje nowsze, zoptymalizowane wersje. Arduino uno jest najczęściej używaną i udokumentowaną płytką drukowaną na całym świecie.
MarkaArduino #ad
ProducentArduino #ad
Wysokość7.48
Długość5.91
Waga0.16
Szerokość3.54
Numer częściABX00062
ModelABX00062
Gwarancjajak opisano na oficjalnej stronie internetowej

10. AZDelivery

#ad

AZDelivery 3 x ESP32 NodeMCU moduły WLAN WiFi Dev Kit C Development Board z CP2102 następca modelu ESP8266 kompatybilny z Arduino i e-bookiem!

#ad
AZDelivery #ad - Absolutna nowość na rynku! wygodne prototypowanie dzięki prostemu programowaniu za pomocą Lua Script lub konstrukcji kompatybilnej z Arduino IDE i Breadboard.

Ten produkt zawiera e-book, pomaga w szybkiej konfiguracji i oszczędza czas podczas procesu konfiguracji. Wydajny mikrokontroler ESP32. Oferujemy szereg przykładów zastosowania, który zawiera przydatne informacje o rozpoczęciu projektu, kompletne instrukcje instalacji i biblioteki. Jest mniejszy i wygodny w użyciu. Ta płyta jest wyposażona w podwójny tryb wi-Fi 2, 4 GHz i chipy Bluetooth TSMC oraz technologię Low-Power 40 nm. Moduł ma 38 pinów i oferuje więcej funkcji niż moduł 30-pinowy.
MarkaAZDelivery #ad
ProducentAZDelivery #ad
Wysokość0.51
Długość2.2
Szerokość1.1
Numer części3x ESP32
ModelESP32