Top 10 iPhone 12 Silicone Case – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MOSNOVO

#ad

MOSNOVO Etui na iPhone 15, wzór drogi mlecznej TPU z przezroczystym twardym plastikiem etui przezroczyste etui ochronne przezroczyste etui ochronne do iPhone 15 Case

#ad
MOSNOVO #ad - Super ochrona. Be bold. Mosnovo etui kompatybilne z iphone 15 rozmiar wyświetlacza 6, 1 cala, 2023 – wyposażone w innowacyjny amortyzujący wstrząsy materiał Buffertech i dwuwarstwową funkcję ochronną rama TPU + twardy tył w celu ochrony przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi.

Cieszą się celebrytami/wpływowymi gwiazdami. Nigdy nie musisz iść na kompromis między ochroną a stylem. Super ładne. Oferujemy szeroki wybór kolorów i nadruków, 1 cala, z których można mieszać i dopasowywać oryginalny kolor iPhone'a 15 rozmiar wyświetlacza 6, 2023. Be you. Buffertech odporny na uderzenia materiał – przetestowany i udowodniony w laboratorium, pochłaniając przy tym 95% energii uderzenia, 6 stopy, wytrzymuje tysiące testów upadkowych z 6, a nawet przekraczając standardy wojskowej ochrony przed upadkiem.

Wytrzymały, antypoślizgowy tpu jest kompatybilny z bezprzewodowym ładowaniem i zapewnia lekką, poręczną konstrukcję z wygodnym dostępem do wszystkich przycisków i złączy. Dodatkowo podniesione i ścięte krawędzie chronią ekran dotykowy i obiektyw aparatu. Be unique.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.49
Długość6.01
Waga0.11
Szerokość3.02
Numer częściMI15-T494

2. MOSNOVO

#ad

Buffertech 6,6 ft Drop Impact Anti Peel Off przezroczyste, MOSNOVO Etui do iPhone 14 Pro Max, odporne na uderzenia etui ochronne TPU z motywem dinozaurów do iPhone 14 Pro Max

#ad
MOSNOVO #ad - Super ochrona. Nigdy nie musisz iść na kompromis między ochroną a stylem. Dodatkowo podniesione i ścięte krawędzie chronią ekran dotykowy i obiektyw aparatu. Be bold. Super ładne. Buffertech odporny na uderzenia materiał – przetestowany i udowodniony w laboratorium, 6 stopy, pochłaniając przy tym 95% energii uderzenia, wytrzymuje tysiące testów upadkowych z 6, a nawet przekraczając standardy wojskowej ochrony przed upadkiem.

Be unique. Wytrzymały, antypoślizgowy tpu jest kompatybilny z bezprzewodowym ładowaniem i zapewnia lekką, poręczną konstrukcję z wygodnym dostępem do wszystkich przycisków i złączy. Cieszą się celebrytami/wpływowymi gwiazdami.

Be you. Mosnovo etui kompatybilne z iphone 14 pro max rozmiar wyświetlacza 6, 2022 – wyposażone w innowacyjny amortyzujący wstrząsy materiał Buffertech i dwuwarstwową funkcję ochronną rama TPU + twardy tył w celu ochrony przed zadrapaniami, 7 cala, uderzeniami i wieloma innymi. Oferujemy szeroki wybór kolorów i nadruków, 7 cala, z których można mieszać i dopasowywać oryginalny kolor iPhone'a 14 Pro Max rozmiar wyświetlacza 6, 2022.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.49
Długość6.52
Waga0.13
Szerokość3.25
Numer częściMI14PROMAX-T562

3. Spigen

#ad

Spigen Liquid Air etui kompatybilne z iPhone 12 Pro, silikonowe etui na telefon komórkowy, czarne

#ad
Spigen #ad - Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Spider web po wewnętrznej stronie do amortyzacji uderzeń. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Wzorzyste tworzywo TPU zapobiega powstawaniu odcisków palców.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6.5
Długość2.5
Waga0.1
Szerokość0.5
Numer częściACS01701
ModelACS01701
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. TORRAS

#ad

Wyjątkowo odporne na uderzenia, iPhone 8/7 prawdziwa ochrona wojskowa, TORRAS Ciemnozielone etui do iPhone SE 2022/2020, certyfikat SGS, ale cienkie luksusowe półprzezroczyste etui na telefon komórkowy iPhone SE 2022/2020/8/7

#ad
TORRAS #ad - A ponieważ wszystkie materiały opakowaniowe są zrównoważone i nadają się do recyklingu, chronimy Cię środowisko - TORRAS zobowiązuje się do przyjaznego dla klimatu i wykorzystuje naturalne materiały posiadające certyfikat RoHS. Niezależne przyciski zapewniają czuły, wyraźny dotyk po naciśnięciu przycisku! .

Otrzymasz raczej wytrzymały, ale smukły telefon komórkowy niż cegłę. Super wytrzymałe i smukłe - jednoczęściowe etui na telefon komórkowy iphone se 2022 jest wykonane z trzech warstw, aby stworzyć optymalne połączenie piękna, wzornictwa, połączenie wytrzymałej płyty tylnej i antypoślizgowej silikonowej krawędzi TPU, odpornego na uderzenia materiału, bezpieczeństwa, elegancji i lekkości. Indywidualne dla twojego iphone'a: to etui jest przeznaczone do iphone se 2022/2020, iphone 7/8.

Chroń środowisko, bezzapachowych materiałów żywicznych dla twojego zdrowia. Gładka powierzchnia z płynnymi przejściami zapewnia wspaniałe wrażenia dotykowe, przy czym etui nie przesuwa się. Prawdziwa 10x ochrona wojskowa. Etui jest wykonane z wysokiej jakości materiału TPU firmy Bayer. Zawsze stawiamy na stosowanie drogich, chcemy chronić Twój telefon komórkowy i jednocześnie chronić środowisko, na którym wszyscy jesteśmy zależni. 1000 razy z 26 różnych kątów z wysokości 2, której nikt nie może naśladować.
MarkaTORRAS #ad
ProducentTORRAS #ad
Wysokość0.39
Długość5.51
Szerokość2.36
Numer częściTS-IPSE2-YD4.7-NG-DE
ModelCoque iPhone 8/SE 2022/SE 2020

5. Spigen

#ad

Spigen Tough Armor etui kompatybilne z iPhone 12 Pro i kompatybilne z iPhone 12, czarne

#ad
Spigen #ad - Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Możliwość ładowania może się różnić w zależności od specyfikacji bezprzewodowej ładowarki. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość0.71
Długość7.4
Waga0.13
Szerokość3.58
Numer częściACS01710
ModelACS01710
Gwarancja24 Miesięcy

6. Spigen

#ad

Czerwone, Spigen Tough Armor etui kompatybilne z iPhone 12 Pro i kompatybilne z iPhone 12

#ad
Spigen #ad - Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Dopasowane do wszystkich przyłączy.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6.5
Długość2.5
Waga0
Szerokość0.5
Numer częściACS02253
ModelACS02253
Gwarancja24 Miesięcy

7. Spigen

#ad

Spigen Tough Armor etui kompatybilne z iPhone 12 Pro i kompatybilne z iPhone 12 -Gunmetal

#ad
Spigen #ad - Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6.5
Długość2.5
Waga0.09
Szerokość0.5
Numer częściACS01709
ModelACS01709
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. Spigen

#ad

Spigen Tough Armor etui kompatybilne z iPhone 12 Pro Max, czarne

#ad
Spigen #ad - Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0
Szerokość0.4
Numer częściACS01626
ModelACS01626
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

9. Spigen

#ad

Spigen Tough Armor etui kompatybilne z iPhone 12 Pro Max, Metal Slate

#ad
Spigen #ad - Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Dopasowane do wszystkich przyłączy.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0
Szerokość0.4
Numer częściACS02295
ModelACS02295
Gwarancja24 Miesięcy

10. Spigen

#ad

Czarne, matowe, Spigen Liquid Air etui kompatybilne z iPhone 12 Mini

#ad
Spigen #ad - Dopasowane do wszystkich przyłączy. Spider web po wewnętrznej stronie do amortyzacji uderzeń. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Wzorzyste tworzywo TPU zapobiega powstawaniu odcisków palców.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6.5
Długość2.5
Waga0
Szerokość0.5
Numer częściACS01744
ModelACS01744
Gwarancja2 lata gwarancji producenta