Top 10 JBL Live Flex – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. JBL

#ad

Technologia TalkThru i AmbientAware, czas pracy baterii 32 godziny, kolor biały, JBL Wave Flex – bezprzewodowe słuchawki douszne z wodoszczelnością IP54 i IPX2

#ad
JBL #ad - Wodoszczelność: wodoszczelność ip54 i certyfikat ipX2 umożliwia słuchanie muzyki na plaży, na basenie lub w studiu fitness bez obaw o pryskającą wodę lub kurz. Zaleca się zresetowanie produktu i czyszczenie punktów styku na słuchawkach.

Zakres dostawy: 1 x jbl wave flex, 1 x instrukcja szybkiego uruchomienia/karta charakterystyki bezpieczeństwa, 3 x zatyczki do uszu w różnych rozmiarach, 1 x kabel do ładowania usb C, w kolorze białym. Słyszenie każdego szczegółu: dzięki technologii deep bass sound, która zapewnia bogate basy, a jednocześnie zapewnia wyraźną jakość dźwięku i śpiewu, wrażenia słuchowe są na zupełnie nowy poziom.

Muzyka bez przerwy: dzięki 8 godzinom pracy baterii i 24 godzinom w etui można słuchać muzyki przez cały dzień – funkcja szybkiego ładowania zapewnia dwie godziny po zaledwie 10 minutach ładowania. Unikaj nieprzyjemnych przerw: technologia talkThru przerywa muzykę podczas rozmów, podczas gdy AmbientAware pozwala na dalszą pracę muzyki bez tłumienia dźwięków otoczenia.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL #ad
Wysokość1.06
Długość3.94
Waga0.13
Szerokość3.94
Numer części6925281953491
ModelHA-JBLWFLEXWHT
Gwarancja24 Miesięcy

2. JBL

#ad

JBL Live Pro 2 TWS słuchawki douszne True-Wireless z redukcją szumów w kolorze różowym – odtwarzanie muzyki do 40 h

#ad
JBL #ad - Bezprzewodowe słuchawki douszne zachwycają dźwiękiem JBL Signature, podczas gdy konstrukcja Stick-Closed z owalnym kształtem zapewnia większy komfort noszenia, ekranowanie i bas. Adaptacyjna redukcja szumów z funkcją smart ambient sprawia, że irytujące dźwięki z zewnątrz nie zostaną połknięte, a jednocześnie ważne dźwięki otoczenia nie zostaną połknięte.

Zawsze gotowe: słuchawki bluetooth mają czas pracy do 40 godzin dzięki wydajnemu akumulatorowi litowo-jonowemu – po zaledwie 15 minutach ponownie dostępne są 4 godziny odtwarzania. Sześć mikrofonów formujących wiązkę redukuje hałas wiatru i tła oraz umożliwia krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne.

Zakres dostawy: 1 x słuchawki douszne jbl live pro 2 tws firmy jbl w kolorze różowym / czas odtwarzania 40 h / w zestawie zatyczki do uszu w trzech rozmiarach, stacja ładująca, kabel do ładowania typu C, karta charakterystyki i skrócona instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Dodatkowy komfort dzięki asystentowi głosowemu i dotykowemu oraz aplikacji JBL Headphones.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL #ad
Wysokość1.06
Długość2.76
Waga0.11
Szerokość1.73
Numer częściJBLLIVEPRO2TWSROS
ModelJBLLIVEPRO2TWSROS
Gwarancja2 lata gwarancji

3. JBL

#ad

JBL Tune 660 BTNC nauszne słuchawki nauszne z redukcją szumów – JBL Pure Bass Sound – przez połączenie Bluetooth lub przewodowe – czarne

#ad
JBL #ad - Resetowanie do ustawień fabrycznych: jednocześnie przytrzymaj głośność + i głośność, gdy urządzenie jest włączone. Należy pamiętać, że przywrócenie ustawień fabrycznych może rozwiązać niektóre problemy klientów. Wyłączanie świata za naciśnięciem jednego przycisku? jbl tune 660 btnc umożliwiają włączanie i wyłączanie redukcji szumów bezpośrednio na nauszniku, aby w pełni zaangażować się w dźwięki.

Idealny w podróży: do 44 godzin muzyki bez przerwy nawet przy włączonym Noise Cancelling – dla kolejnych 2 godzin słuchania muzyki wystarczy naładować słuchawki w ciągu 5 minut. Upewnij się, że bluetooth nie jest włączony i nie jest podłączony do żadnego urządzenia. Zanurz się głęboko w świat muzyki, ciesz się czystym dźwiękiem i poczuj basy – to jedyna w swoim rodzaju technologia JBL Pure Bass Sound.

Podróżowanie z lekkim bagażem jest możliwe dzięki lekkim, ale wytrzymałym materiałom słuchawek – gdy słuchawki nauszne nie są używane, można go idealnie złożyć. Zakres dostawy: 1 x jbl tune 660btnc active noise cancelling słuchawki w kolorze czarnym z połączeniem kablowym lub Bluetooth 5. 0 / z mikrofonem i funkcją głośnomówiącą / łatwe składanie.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga0.37
Szerokość27.17
Numer częściJBLT660NCBLK
ModelJBLT660NCBLK
Gwarancja12 Miesiące

4. JBL

#ad

JBL Tune 660 BTNC nauszne słuchawki nauszne z redukcją szumów – JBL Pure Bass Sound – przez połączenie Bluetooth lub przewodowe – białe

#ad
JBL #ad - Zakres dostawy: 1 x jbl tune 660btnc active noise cancelling słuchawki w kolorze białym z połączeniem przewodowym lub Bluetooth 5. 0 / z mikrofonem i funkcją głośnomówiącą / łatwe składanie.

Wyłączanie świata za naciśnięciem jednego przycisku? jbl tune 660 btnc umożliwiają włączanie i wyłączanie redukcji szumów bezpośrednio na nauszniku, aby w pełni zaangażować się w dźwięki. Podróżowanie z lekkim bagażem jest możliwe dzięki lekkim, ale wytrzymałym materiałom słuchawek – gdy słuchawki nauszne nie są używane, można go idealnie złożyć.

Idealny w podróży: do 44 godzin muzyki bez przerwy nawet przy włączonym Noise Cancelling – dla kolejnych 2 godzin słuchania muzyki wystarczy naładować słuchawki w ciągu 5 minut. Zanurz się głęboko w świat muzyki, ciesz się czystym dźwiękiem i poczuj basy – to jedyna w swoim rodzaju technologia JBL Pure Bass Sound.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga0.37
Szerokość27.17
Numer częściJBLT660NCWHT
ModelJBLT660NCWHT
Gwarancja12 Miesiące

5. JBL

#ad

JBL Wave Buds – bezprzewodowe słuchawki douszne z wodoszczelnością IP54 i IPX2 – mocny bas i 32 godziny pracy baterii – w kolorze białym

#ad
JBL #ad - Słyszenie każdego szczegółu: dzięki technologii deep bass sound, a jednocześnie zapewnia wyraźną jakość dźwięku i śpiewu, która zapewnia bogate basy, wrażenia słuchowe są na zupełnie nowy poziom.

Zakres dostawy: 1 x słuchawki douszne jbl wave buds z etui do ładowania, 1 x kabel do ładowania USB-C, 1 x instrukcja szybkiego uruchomienia/karta charakterystyki bezpieczeństwa, 3 x rozmiary zatyczek do uszu, w kolorze białym. Wodoszczelność: wodoszczelność ip54 i certyfikat ipX2 umożliwia słuchanie muzyki na plaży, na basenie lub w studiu fitness bez obaw o pryskającą wodę lub kurz.

Muzyka bez przerwy: dzięki 8 godzinom pracy baterii i 24 godzinom w etui można słuchać muzyki przez cały dzień – funkcja szybkiego ładowania zapewnia dwie godziny po zaledwie 10 minutach ładowania. Unikaj nieprzyjemnych przerw: technologia talkThru przerywa muzykę podczas rozmów, podczas gdy AmbientAware pozwala na dalszą pracę muzyki bez tłumienia dźwięków otoczenia.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL #ad
Wysokość1.02
Długość2.72
Waga0.09
Szerokość1.46
Numer części6925281953569
ModelJBLWBUDSWHT
Gwarancja24 Miesięcy

6. JBL

#ad

JBL Live Pro 2 TWS – wodoszczelne, True-Wireless słuchawki douszne z redukcją szumów w kolorze srebrnym – odtwarzanie muzyki do 40 h

#ad
JBL #ad - Adaptacyjna redukcja szumów z funkcją smart ambient sprawia, że irytujące dźwięki z zewnątrz nie zostaną połknięte, a jednocześnie ważne dźwięki otoczenia nie zostaną połknięte. Dodatkowy komfort dzięki asystentowi głosowemu i dotykowemu oraz aplikacji JBL Headphones.

Sześć mikrofonów formujących wiązkę redukuje hałas wiatru i tła oraz umożliwia krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne. Zakres dostawy: 1 x słuchawki douszne jbl live pro 2 tws firmy jbl w kolorze srebrnym/40 h czasu odtwarzania / w zestawie zatyczki do uszu w trzech rozmiarach, stacja ładująca, kabel do ładowania typu C, karta charakterystyki i skrócona instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Zawsze gotowe: słuchawki bluetooth mają czas pracy do 40 godzin dzięki wydajnemu akumulatorowi litowo-jonowemu – po zaledwie 15 minutach ponownie dostępne są 4 godziny odtwarzania. Bezprzewodowe słuchawki douszne zachwycają dźwiękiem JBL Signature, podczas gdy konstrukcja Stick-Closed z owalnym kształtem zapewnia większy komfort noszenia, ekranowanie i bas.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL #ad
Wysokość1.3
Długość0.91
Waga0.11
Szerokość0.91
Numer częściJBLLIVEPRO2TWSSIL
ModelJBLLIVEPRO2TWSSIL
Gwarancja2 lata gwarancji

7. JBL

#ad

Technologia TalkThru i AmbientAware, JBL Wave Flex – bezprzewodowe słuchawki douszne z wodoszczelnością IP54 i IPX2, kolor beżowy, czas pracy baterii 32 godziny

#ad
JBL #ad - Zakres dostawy: 1 x jbl wave flex, 1 x instrukcja szybkiego uruchomienia/karta charakterystyki bezpieczeństwa, 1 x kabel do ładowania usb C, 3 x zatyczki do uszu w różnych rozmiarach, w kolorze beżowym.

Muzyka bez przerwy: dzięki 8 godzinom pracy baterii i 24 godzinom w etui można słuchać muzyki przez cały dzień – funkcja szybkiego ładowania zapewnia dwie godziny po zaledwie 10 minutach ładowania. Wodoszczelność: wodoszczelność ip54 i certyfikat ipX2 umożliwia słuchanie muzyki na plaży, na basenie lub w studiu fitness bez obaw o pryskającą wodę lub kurz.

Słyszenie każdego szczegółu: dzięki technologii deep bass sound, która zapewnia bogate basy, a jednocześnie zapewnia wyraźną jakość dźwięku i śpiewu, wrażenia słuchowe są na zupełnie nowy poziom. Unikaj nieprzyjemnych przerw: technologia talkThru przerywa muzykę podczas rozmów, podczas gdy AmbientAware pozwala na dalszą pracę muzyki bez tłumienia dźwięków otoczenia.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.24
Szerokość0
Numer części6925281953507
ModelJBLWFLEXBEG
Gwarancja24 Miesięcy

8. JBL

#ad

True-Wireless słuchawki douszne z redukcją szumów w kolorze czarnym – odtwarzanie muzyki do 40 h, JBL Live Pro 2 TWS – wodoodporne

#ad
JBL #ad - Adaptacyjna redukcja szumów z funkcją smart ambient zapewnia, że irytujące dźwięki z zewnątrz pozostają z dala i jednocześnie nie zostaną połknięte ważnych dźwięków otoczenia. Zalecamy przywrócenie słuchawek do ustawień fabrycznych, włóż słuchawki do stacji ładującej, naciśnij dwa razy na jednym ze słuchawek i przytrzymaj trzeci przycisk przez pięć sekund i "usuń i zapomnij" słuchawki z ustawień telefonu.

Sześć mikrofonów beamforming redukuje odgłosy wiatru i tła oraz umożliwia krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne/dodatkowy komfort dzięki asystentowi głosowemu i dotykowemu oraz aplikacji JBL Headphones. Wskazówka: jeśli rozmiar zatyczek do uszu nie jest zgodny z rozmiarem twoich kanałów słuchowych lub zestaw słuchawkowy nie jest prawidłowo osadzony w uszach, podczas gdy wzór haftowany z owalnym kształtem zapewnia większy komfort noszenia, może nie być właściwa jakość dźwięku lub moc połączenia.

Wymień zatyczki do uszu na takie, które są mocniej osadzone w uszach. 1 x słuchawki douszne jbl live pro 2 tws w kolorze czarnym / 40 h odtwarzania / w zestawie zatyczki do uszu w trzech rozmiarach, kabel do ładowania typu C, stacja ładująca, karta charakterystyki i skrócona instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Bezprzewodowe słuchawki douszne zachwycają brzmieniem jbl signature sound, ekranowanie i basy. Dzięki wydajnemu akumulatorowi litowo-jonowemu słuchawki Bluetooth mają czas pracy do 40 godzin – po upływie zaledwie 15 minut dostępne są ponownie 4 godziny odtwarzania.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL #ad
Wysokość0.98
Długość2.17
Waga0.13
Szerokość1.77
Numer części6925281997013
ModelJBLLIVEPRO2TWSBLK
Gwarancja2 lata gwarancji

9. JBL

#ad

JBL Live Pro 2 TWS – wodoodporne, True-Wireless słuchawki douszne z redukcją szumów w kolorze niebieskim – odtwarzanie muzyki do 40 h

#ad
JBL #ad - Sześć mikrofonów beamforming redukuje odgłosy wiatru i tła oraz umożliwia krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne/dodatkowy komfort dzięki asystentowi głosowemu i dotykowemu oraz aplikacji JBL Headphones.

Zawsze gotowe: dzięki wydajnemu akumulatorowi litowo-jonowemu słuchawki Bluetooth mają czas pracy do 40 godzin – po upływie zaledwie 15 minut można ponownie odtwarzać 4 godziny. Bezprzewodowe słuchawki douszne zachwycają dźwiękiem JBL Signature Sound, podczas gdy konstrukcja haftowana z owalnym kształtem zapewnia większy komfort noszenia, ekranowanie i basy. Adaptacyjna redukcja szumów z funkcją smart ambient zapewnia, że irytujące dźwięki z zewnątrz pozostają z dala i jednocześnie nie zostaną połknięte ważnych dźwięków otoczenia.

Zakres dostawy: 1 x słuchawki douszne jbl live pro 2 tws w kolorze niebieskim / 40 h odtwarzania / wraz z zatyczkami do uszu w trzech rozmiarach, kabel do ładowania typu C, stacja ładująca, karta charakterystyki i skrócona instrukcja obsługi.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL #ad
Wysokość0.98
Długość2.17
Waga0.13
Szerokość1.77
Numer części6925281997037
ModelJBLLIVEPRO2TWSBLU
Gwarancja2 lata gwarancji

10. JBL

#ad

JBL Live 770 NC słuchawki nauszne Bluetooth z adaptacyjną redukcją szumów – bezprzewodowe słuchawki douszne z sygnaturą i asystentem głosu – długa przyjemność słuchania muzyki do 65 godzin – kolor

#ad
JBL #ad - Połączenie wielopunktowe: można go łatwo przełączać między różnymi urządzeniami Bluetooth, podczas gdy aplikacja JBL Headphones sprawia, że słuchanie muzyki staje się bardzo osobistym przeżyciem. Przyjemność słuchania bez końca: bezprzewodowe słuchawki nauszne umożliwiają do 65 godzin czystej przyjemności słuchania i mogą być ładowane w ciągu zaledwie 5 minut przez 4 godziny.

Dzięki czterem mikrofonom do formowania wiązki i adaptacyjnej redukcji szumów z funkcją Smart Ambient można zanurzyć się w muzyce bez rozpraszania uwagi. Zakres dostawy: 1 x słuchawki nauszne jbl live 770nc w kolorze czarnym/bezprzewodowe, wyściełane słuchawki Bluetooth wraz z 1 x kablem do ładowania USB C, karta ostrzegawcza, karta gwarancyjna i skrócona instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Niezwykły dźwięk: słuchawki jbl live 770nc są wyposażone w przetworniki 40 mm i zapewniają mocny dźwięk JBL Signature Sound zapewniający nieporównywalnie intensywne wrażenia słuchowe.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL #ad
Wysokość2.56
Długość8.86
Waga0.56
Szerokość8.11
Numer częściJBLLIVE770NCBLK
ModelJBLLIVE770NCBLK
Gwarancja24 Miesięcy