Top 10 Kühlschrank Schwarz – Haczyki magnetyczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ant Mag

#ad

Haczyk 64 kg, szafkę rejsową, przybory kuchenne, słuchawki, Ant Mag Haczyk magnetyczny mocny na płaszcz, czarny

#ad
Ant Mag #ad - Nie wymaga wiercenia ani dodatkowych narzędzi. Zajmuje mało miejsca: ten haczyk magnetyczny jest kompaktowy i lekki. Atwy montaż: wystarczy umieścić haczyki magnetyczne do kuchni na metalowej powierzchni i wtedy wszystko będzie gotowe.

Super duża siła przyczepności: ten haczyk magnetyczny z karabińczykiem jest wykonany z najsilniejszego neodymu, 5 kg, który zapewnia mocne trzymanie. Jest to idealne rozwiązanie do przechowywania małych pomieszczeń. Po instalacji na meblach nie pozostają żadne klejące pozostałości i zarysowania. Podczas zawieszenia pionowego siła ssania osiąga do 63, a przy zawieszeniu poziomym 15 kg. Szerokie zastosowanie: ten magnetyczny hak neodymowy może być używany w pomieszczeniach i na zewnątrz, łazienka, sypialnia, garaż, kuchnia, magazyn, biuro, takich jak dom, lodówka itp.

Wytrzymała i trwała: powierzchnia mocnych haczyków magnetycznych jest pokryta niklem, który jest odporny na korozję i rdzę. Dzięki tej przemyślanej konstrukcji możesz szybko i łatwo zorganizować swój dom lub biuro za pomocą tych haczyków magnetycznych, aby były bardziej przestronne i uporządkowane.
MarkaAnt Mag #ad
ProducentAnt Mag #ad
Waga0.46

2. Magnet-Kauf

#ad

4 sztuki Haczyki magnetyczne – neodymowe magnesy – 42 mm – 70 kg bardzo mocne – magnes garnkowy z gwintem M6 – uchwyt magnetyczny z hakiem do zawieszenia – okrągły chwytak płaski

#ad
Magnet-Kauf #ad - Powłoka nicuni powłoka niklowo-miedziano-niklowa zapewnia mocniejszą powierzchnię magnesów i dodatkowo je chroni. Praktyczny i elastyczny można go zamontować na prawie każdej metalowej powierzchni w mgnieniu oka, bez montażu.

Niezwykła siła przyczepności ten magnetyczny hak ma siłę ciągnącą XX kg. Możliwości zastosowania idealny jako wieszak na ręczniki, na kemping, magnes na lodówkę, tablica do przypinania, uchwyt sufitowy, grill gazowy, tablica suchościeralna i wiele innych. Przy niewielkim rozmiarze okrągłe magnesy z otworem gwintowanym mają bardzo dużą moc. Bez gwoździ lub śrub i bez dużego nakładu pracy. Szybki montaż Łatwa instalacja bez wiercenia.
MarkaMagnet-Kauf #ad
ProducentMagnet-Kauf #ad

3. YSYBL

#ad

Haczyk magnetyczny, 32 mm, super mocne magnesy z haczykiem, Haczyk magnetyczny, zakres zastosowania w kuchni, udźwig 36 kg, magnes neodymowy, haczyk magnetyczny

#ad
YSYBL #ad - Skontaktuj się z nami, a my możemy przeprowadzić nową wymianę lub zwrot pieniędzy. Skontaktuj się z nami, a my możemy dokonać nowej wymiany lub zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jest już potrzebna, równie łatwo ją usunąć. Haczyki magnetyczne: gwarantujemy również roczną gwarancję jakości.

Zabierz je ze sobą podczas podróży, aby ułatwić przechowywanie i zawieszanie. Te magnetyczne haczyki mogą być mocowane lub do 36 kg w przypadku stosowania w pionie. Jeśli wystąpi problem z jakością. Serwis hak magnetyczny: gwarantujemy również rok gwarancji jakości. Idealnie nadaje się do stosowania w szkołach, biurach, halach magazynowych i wielu innych! Zabierz je ze sobą podczas podróży, aby ułatwić przechowywanie i zawieszanie. Silne magnesy 36 kg 36 kg: średnica tych haczyków magnetycznych 32 mm, te magnetyczne haczyki są dość małe, ale użyteczne i nie zajmują zbyt dużo miejsca, zapewniają mocne trzymanie.

Praktyczny i elastyczny w użyciu: można go zamontować na prawie każdej metalowej powierzchni w mgnieniu oka, halach gimnastycznych, garażach, mieszkaniach, bez konieczności montażu. W mgnieniu oka zamocuj haczyk magnetyczny na każdej metalowej powierzchni – bez gwoździ lub śrub i bez większego wysiłku. Jeśli wystąpi problem z jakością. Atwa instalacja i ochrona przed zarysowaniem: łatwa instalacja bez wiercenia.
MarkaYSYBL #ad
Wysokość1.88
Długość1.26
Waga0.79
Szerokość1.26
Numer częściKZZJ-BDD_SML
ModelKZZJ-BDD_SML

4. Ant Mag

#ad

Kolorowy, haczyk magnetyczny z magnesem neodymowym, duża siła przyczepności, obrotowy, nierdzewny, maks. 22 kg, Ant Mag 4 sztuki haczyków magnetycznych 25 mm

#ad
Ant Mag #ad - Wszechstronne możliwości zastosowania: 8 kolorów do wyboru: fioletowy żółty, jak lodówki, czerwony, kuchnie, sklepy, niebieski, grille, czarny i srebrny. Dla dobrej ochrony przed rdzą powierzchnia wykonana jest z 3 warstw ochronnych niklu + miedzi + niklu.

7 kg. Bez wiercenia, łatwe w obsłudze: bez konieczności wiercenia haczyki magnetyczne można przymocować wszędzie tam, gdzie magnesy mogą się przyczepić, a można je łatwo usunąć poprzez przechylenie boczne. Ponadto można je obracać o 360° i obracać o 180°, co zapewnia więcej możliwości zastosowania. Trwały i nierdzewny: haczyk magnetyczny jest wykonany z magnesu neodymowego i miękkiej stali Q235, co jest solidne i trwałe. Dzięki temu haczyki magnetyczne można harmonijnie stosować w takich miejscach, biały, zielony, biura lub garaże itd.

Gwarancja jakości: dzięki naszemu dożywotniemu zapewnieniu jakości Twój zakup jest chroniony. Rednica: 25 mm, długość: 55 mm. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, zawsze możesz się z nami skontaktować, a my damy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. Duża siła przyczepności: haczyki magnetyczne można mocować poziomo lub pionowo. 22 kg 50 lbs obciążenia, pionowe ok.
MarkaAnt Mag #ad
ProducentAnt Mag #ad
Wysokość1.26
Długość3.54
Szerokość2.36
ModelG25 Black de

5. TAOHUIEU

#ad

Mocne haczyki ciężkie obowiązkowe magnetyczne haczyki D32 mocne haczyki mocujące do rejsu wycieczkowego, grilla, 4 szt. czarnych magnetycznych haczyków 20 kg

#ad
TAOHUIEU #ad - Jest to najsilniejszy materiał magnetyczny na świecie. Wystarczy się z nami skontaktować, a my możemy dokonać nowego zamiennika lub zwrotu pieniędzy. Te atrakcyjne wizualnie haczyki są zarówno polerowane, żywotność jest długa, jak i niklowane, siła jest trwała, aby uniknąć przebarwień.

Idealnie nadaje się do użytku w szkołach, mieszkaniach, aby ułatwić przechowywanie i zawieszenie. Silne magnetyczne haczyki 32 mm, są dość małe, ale przydatne i nie zajmują zbyt dużo miejsca dla mocnego trzymania. Zabierz go ze sobą w podróż, aby ułatwić przechowywanie i zawieszenie. Te haczyki magnetyczne mogą być zamocowane lub do 36 kg w przypadku stosowania w pionie. Atwa instalacja i ochrona przed zarysowaniami: łatwa instalacja bez wiercenia. Jeśli nie jest już potrzebny, można go równie łatwo usunąć. Zainstaluj w mgnieniu oka haczyk magnetyczny na każdej metalowej powierzchni – bez gwoździ lub śrub i bez większego wysiłku.

Materiał wysokiej jakości: haczyk magnetyczny jest wykonany z wysokiej jakości materiału, a wzór użytkowy nie jest łatwy do złamania. Serwis haczyków magnetycznych: gwarantujemy również roczną obietnicę jakości. Jeśli istnieje problem z jakością. Praktyczne i elastyczne zastosowanie: można je zamocować na prawie każdej metalowej powierzchni w mgnieniu oka, biurach, garażach, halach gimnastycznych, magazynach i wielu innych miejscach.
MarkaTAOHUIEU #ad
ProducentTAOHUIEU #ad
Waga0.44

6. Neosmuk

#ad

Neosmuk Haczyk magnetyczny, mały, 10 kg + bardzo mocny magnes do grilla, magnetyczny haczyk 10 sztuk, duży uchwyt magnetyczny do kuchni, neodymowy do gadżetów

#ad
Neosmuk #ad - Należy pamiętać, nikiel, stal, kobalt i części stopów. Wymiary, że każdy produkt został wyprodukowany zgodnie z systemami jakości ISO 9001. Trwały magnes o wysokim poziomie, wyprodukowany z wysokiej jakości najnowszej generacji firmy "Magnetic King", doskonały magnetyzm utrzymuje się wiecznie. Gwarantujemy, takie jak wady powierzchni, zostały sprawdzone i znalezione na pierwszym miejscu.

Super wydajny – zadziwiająco wytrzymały, wytrzymały i niezawodny magnes z cokole ze stali frezowanej CNC, tzn. Doskonała powłoka: potrójna powłoka niklowa na metalowej stali, metalowa podstawa frezowana CNC i mały haczyk wzmacniają odporność na korozję magnetycznego haczyka. Wysoka jakość – rutynowa kontrola wymiarowa/wizualna została przeprowadzona na linii przepływu maszyn c nC, uszkodzone części, pęknięcia lub produkty ponadwymiarowe, topniki i powierzchnia sprzedawanych produktów zostały sprawdzone i posortowane w naszej fabryce.

Neosmuk 'nd-fe-b' oferuje ponad 10 kg atrakcyjnej siły pod grubą dziką stalą. Nie wymaga konserwacji, nie rdzewieje. Wszechstronne zastosowanie: po precyzyjnej symulacji i obliczeniach haczyk ten został wyposażony w dużą zdolność do przechowywania różnych przedmiotów w szafie biurowej, pomieszczeniach i warsztacie, salonie, wszędzie tam, kuchni, drzwiach, gdzie jest metal stalowy. Drewno, że ten mocny hak magnetyczny może przyciągać tylko materiały ferromagnetyczne, takie jak żelazo, tworzywo sztuczne i szkło nie mogą być przyciągane przez haczyk magnetyczny.
MarkaNeosmuk #ad
ProducentSmuk magnet #ad
Waga0.29
Numer częściNMH16X10GB

7. Mavoro

#ad

Magnesy na lodówkę w stylu pinezek, Mavoro Silne haczyki magnetyczne do zawieszenia toreb i płaszczy, 52 bardzo mocne magnesy neodymowe, do szafek itp, zestaw 2 chromowanych haczyków magnetycznych – silne magnesy neodymowe

#ad
Mavoro #ad - 4 cm długości z 3 cm miejscem do zawieszenia. I w wersji chromowanej lub głębokiej czerni. Te haczyki magnetyczne mogą być używane jako magnesy do tablic magnetycznych, magnesy na lodówkę, jako magnesy na tablice suchościeralne, tablicę korkową lub do przyczepy kempingowej. Ten zestaw z dwoma haczykami magnetycznymi uwolni Cię od stojącego dookoła wieszaka na ubrania i może być zamocowany całkowicie bez wiercenia.

Atwy do przenoszenia w torebce na wszelki wypadek, w których potrzebny jest uchwyt magnetyczny do torby! Dostępne jako opakowanie 2 lub 4 szt. Ponieważ do naszych haczyków magnetycznych używamy tylko najmocniejszych magnesów ziem rzadkich. Jaka nośność? tak bardzo, aby służyć jako wieszak na ubrania na ciężki płaszcz zimowy i plecak w pełni zapakowany. Proszę używać ostrożnie. Przekonaj się sam podczas testu. Nie należy ich trzymać w rękach dzieci, ponieważ mogą być niebezpieczne. Nosi najróżniejsze rzeczy: w przeciwieństwie do innych haczyków na drzwi te haczyki magnetyczne mogą pomieścić różne przedmioty, takie jak słuchawki lub kubek do kawy! Lub użyj ich jako uchwytu na klucze i powieś coś dodatkowego na haczyku! Ponadto są nierdzewne i dzięki temu mogą być również używane jako wieszaki na ręczniki.

Dożywotnia gwarancja: zdejmowane mocne magnesy mavoro to najsilniejsze, najbardziej ergonomiczne i eleganckie haczyki do mocowania bez wiercenia, 5 gwiazdek i dożywotnią gwarancję, mają solidną ocenę 4, której nie potrzebujesz. Wszystko trzyma wszystko: pierwszą rzeczą, którą większość ludzi zauważa na haczykach magnetycznych mavoro to niesamowita siła przyczepności magnesu neodymowego.
MarkaMavoro #ad
ProducentMavoro #ad
Długość1.56
Waga0.21
Numer częściMavoro Strong Magnet Hooks Chrome 2 pack
ModelMavoro Strong Magnet Hooks Chrome 2 pack

8. BTLIN

#ad

Nośność 8 kg, BTLIN Haczyki magnetyczne, neodymowe, odpowiednie do kuchni, biura 12 sztuk, magnesy o średnicy 15 mm, mini metalowe, pionowe

#ad
BTLIN #ad - Wysokiej jakości materiały» ten magnetyczny haczyk zewnętrzny jest wykonany w całości z wykorzystaniem tokarki, a wygląd jest gładszy, bardziej naukowa struktura. Szerokie zastosowanie - ten haczyk jest łatwy do przenoszenia, parasoli przeciwsłonecznych, łatwy do przechowywania i zawieszania, ale również do sypialni, kapeluszy, może być używany do przechowywania w kuchni, ręczników, szafek, wiszących kluczy, przyborów kuchennych, biura i lodówek, nożyczek.

Wydajność można zmaksymalizować, co zapewnia większą precyzję i wyjątkowy wygląd. Mocny hak magnetyczny» mini haczyk magnetyczny btlin z nową ulepszoną wersją, średnica 15 mm, pozioma maksymalna nośność 2 kg, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby, pionowa maksymalna nośność 8 kg, oszczędzaj miejsce, bardzo praktyczny. Serwis intymny » profesjonalny producent produktów magnetycznych BTLIN, zobowiązuje się do zaoferowania klientom doskonałych doświadczeń w przypadku pytań lub niezadowolenia, prosimy o natychmiastowy kontakt mailowy.

Zakres dostawy obejmuje 12 mini haczyków magnetycznych, które spełnią Twoje potrzeby. Można go używać na powierzchni produktów z żelaza. Nadaje się również do podróży. Wbudowane w wysokiej jakości magnesy neodymowe, wytrzymały i trwały. Atwa obsługa » silny magnes neodymowy można obracać o 180 stopni, jest mały i łatwy w montażu i demontażu.
MarkaBTLIN #ad
ProducentBTLIN #ad
Wysokość0.39
Długość0.98
Waga1
Szerokość0.59
Numer częściBTLIN-D15MM
ModelBTLIN-D15MM

9. Ant Mag

#ad

Portfelu 2 sztuki, kuchni, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, do zawieszenia na grillu, Ant Mag, Karabińczyk magnetyczny 36 kg, magnes neodymowy z obrotowym karabińczykiem

#ad
Ant Mag #ad - Dzięki temu przemyślanemu wzornictwu możesz szybko i łatwo zorganizować swój dom lub biuro za pomocą tych haczyków magnetycznych, aby były bardziej przestronne i uporządkowane. Oszczędność miejsca: ten hak magnetyczny jest kompaktowy i lekki o średnicy 32 mm.

Konstrukcja karabińczyka zapewnia szybkie zakładanie i zdejmowanie. Atwy montaż: wystarczy umieścić haczyki magnetyczne do kuchni na metalowej powierzchni, a następnie wszystko jest gotowe. Jest obracany o 360° i obracany o 180°, łatwy w użyciu. Jest to idealne rozwiązanie do przechowywania małych pomieszczeń. W domu, biurze, kuchni, w łazience, sypialni, garażu, magazynie, lodówce itp. W porównaniu z innymi aluminiowymi karabińczykami, nasz karabińczyk ze stali nierdzewnej zapewnia dłuższy okres użytkowania.

Podczas zawieszenia pionowego siła ssania osiąga do 28 kg, a przy zawieszeniu poziomym 8 kg. Super duża siła przyczepności: ten hak magnetyczny z karabińczykiem jest wykonany z najsilniejszego neodymu, który zapewnia mocne trzymanie. Bez wiercenia i dodatkowych narzędzi. Szerokie zastosowanie: ten magnetyczny haczyk neodymowy może być używany w pomieszczeniach i na zewnątrz, np. Wytrzymały i trwały: powierzchnia mocnych haczyków magnetycznych jest pokryta niklem, który jest odporny na korozję i rdzę.
MarkaAnt Mag #ad
ProducentAnt Mag L32 #ad
Wysokość1.57
Długość3.15
Waga0.31
Szerokość1.57
ModelL32-1 2 de

10. YADODO

#ad

6 sztuk, czarny, biura, z haczykiem, kuchni, obrotowy, ekstra mocny, YADODO Haczyk magnetyczny, 13 kg, magnetyczny hak do sufitu, magnes neodymowy, ze stali nierdzewnej, tablicy magnetycznej, do grilla, szafki

#ad
YADODO #ad - Możesz polegać na tych magnetycznych haczykach na lodówkę, płaszcze, klucze, przybory kuchenne, ręczniki, grill, wieńce, zabawki itd. Chętnie pomożemy w zwrocie pieniędzy lub wymianie. Konstrukcja huśtawki 180°– to długie ramię z haczykiem porusza się na podstawie o 180 stopni w górę i w dół, kuchni, aby zapewnić maksymalną elastyczność i funkcjonalność podczas zawieszenia.

Te magnesy ze stali nierdzewnej doskonale nadają się do użytku domowego, do użytku biurowego i jako nieodzowny element na festiwalu na świeżym powietrzu, do użytku w kabinach wycieczkowych, do dekoracji światła do zawieszenia. Gwarantujemy, nie ma powodu do zwrotu. Możliwość zawieszenia– te bardzo mocne haczyki magnetyczne mogą wytrzymać maksymalny ciężar do 13 kg podczas zawieszenia w pionie i udźwignąć 4, narzędzia ogrodowe, małe rośliny, kubki, na których można zawiesić wszystko: lampki bożonarodzeniowe, 3 kg podczas zawieszenia w poziomie.

Skontaktuj się z nami, że nie ma satysfakcji, jeśli masz jakiekolwiek problemy z jakością. Bez wiercenia otworów, lepkich pozostałości, bez śrub lub śrub; łatwe do zainstalowania lub usunięcia i wielokrotnego użytku. Zestaw lub 100% gwarancji zadowolenia – 6 sztuk małych haczyków magnetycznych o średnicy 20 mm. Atwa instalacja i wielokrotnego użytku – te magnesy na lodówkę można umieścić na każdej metalowej powierzchni. Wykonane z materiału premium– nasze obrotowe haczyki magnetyczne magnesy neodymowe są odporne na rdzę i korozję i dlatego są idealne do długotrwałego użytkowania.
MarkaYADODO #ad
ProducentYoungneer Elefama #ad
Waga0.29