Top 10 LEGO DREAMZzz Albtraum Hai Schiff – Zestawy zabawek do budowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LEGO

#ad

W zestawie Sora, Mech do przekształcania, LEGO Ninjago Soras Technikmech, figurka dla dzieci, prezent dla chłopców i dziewczynek od 7 lat 71807, zestaw z figurkami ninja

#ad
LEGO #ad - Zbuduj swój własny mechanizm lego ninjago: fani zabawek ninja mogą przez wiele godzin kreatywnej zabawy i połączyć technikmech Sory z częściami 2 dostępnych oddzielnie figurek akcji, aby stworzyć swój własny mech. 2 figurki lego ninjago: zabawka przygodowa zawiera sora z dwoma katanami oraz łowcę pazurów wilków, aby Twoje dziecko mogło odbyć pojedynki z 2.

Zabawka z figurkami do przebudowy: lego ninjago soras technikmech to zabawka dla 7-letnich chłopców i dziewcząt; ręce, nogi i górna część ciała można zdjąć, aby można było połączyć zestaw z 2 innymi dostępnymi oddzielnie mechami. Ruchoma figurka akcji: technikmech ma kokpit dla Sory, obrotowe ostrze oraz ruchome ramiona i nogi, duży miecz, dzięki czemu figura może wnieść do wielu pozycji akcji. Sezon serialu telewizyjnego Ninjago może odtworzyć powstanie smoków.

Prezent ninjago: ta zabawka lego ninjago oferuje fascynujące wrażenia z budowania i grania oraz jest świetnym prezentem dla chłopców i dziewcząt, którzy lubią bawić się figurkami akcji. Inne mechy do przebudowy: twoje dziecko może łączyć elementy Soras Technikmech z Coles Erdmech 71806 i Kais Feuermech 71808; te dwie figurki są dostępne oddzielnie. Cały wszechświat zabawek ninja: zestawy lego ninjago zawierają smoki, pojazdy i świątynie, aby Twoje dziecko zanurzyło się w świecie przygody z bohaterami ninja.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość10.31
Długość2.4
Waga0.71
Szerokość7.52
Numer części71807
Model71807
Gwarancjatbd

2. LEGO

#ad

LEGO DREAMZzz Izzies Balon na gorące powietrze, prezent dla dziewcząt i chłopców od 7 lat 71472, zabawka dla dzieci, uratuj bunchu przed albumem, zabawka dla zwierząt morskich

#ad
LEGO #ad - Wszechstronna zabawka ze zwierzętami morskimi: lego dreamzzz Izzies balon na gorące powietrze oferuje 2 opcje budowy, dzięki którym dziewczęta i chłopcy od 7 lat mogą puścić wodze fantazji.

Wierne w szczegółach figurki lego dreamzzz mini i zwierząt: zestaw zawiera minifigurkę Izzie, albgnom i małą figurkę królika Bunchu; ponadto zabawka z wielorybem ma otwierane usta i róg na głowie. 2 możliwości zabawy: kreatywne dzieci mogą przekształcić figurkę wieloryba w zabawkę z balonem na gorące powietrze lub naciągnąć ją przed łodzią powozową, aby przedstawić nowe przygody.

Pomysł na prezent dla dzieci: ten mały zestaw lego to wspaniały prezent dla fanów LEGO DREAMZzz, którzy czekają na wiele godzin z tą fajną zabawką. Lego zestawy dreamzzzzzz: odkryj również inne zabawki przygodowe z serii lego dreamzzz dla dziewcząt i chłopców; Twoje dziecko może zanurzyć się w świecie marzeń i tam poznać wiele postaci bohaterów LEGO DREAMZzz.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość7.52
Długość2.4
Waga0.05
Szerokość5.55
Numer części71472
Model71472
Gwarancjatbd

3. LEGO

#ad

Zabawka do budowania z Encanto, prezent dla dzieci, 1 mikro-lalką i zwierzętami, LEGO 43202 Disney Dom Madrigals, Encanto, domek dla lalek z 2 mini lalkami

#ad
LEGO #ad - Dzieci mogą odwiedzić kuchnię, a potem wyjść na zewnątrz, pomachać do domu i sprawdzić, zjeść coś pysznego, czy cofnie się. Dom madrygałów disneya zawiera kilka pomieszczeń, posiada różne funkcje z filmu i zawiera akcesoria, które zachęcają do zabawy.

Ta zabawka lego disney składa się z 587 elementów zawiera 3-piętrowy dom Mirabel z wirującą się chorągiewką pogodową, składanym łóżkiem i machającymi okiennicami. Zawiera 2 mini lalki lego disneya: disneys abuela i Mirabel oraz Antonio jako mikro-lalka; Ponadto w zestawie znajduje się Capybara i motyl jako figurki LEGO. Dzięki wiernym szczegółom mini lalkom legO i słodkim zwierzętom i rozpoznawalnym scenom, ta zabawka budowlana z "Encanto" Disneya pobudza do otwartej, kreatywnej zabawy.

Akcesoria obejmują akordeon, gramofon i parasol oraz arkusz naklejek do indywidualnego zaprojektowania domu. Domek dla lalek z "encanto" disneya zapewnia wielogodzinną zabawę i wygląda świetnie, idealny pomysł na prezent Disneya.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość2.78
Długość15.04
Waga0.44
Szerokość10.31
Numer części43202
Model43202
Gwarancja24 Miesięcy

4. LEGO

#ad

LEGO 76989 Horizon Forbidden West: zestaw modelarski z długą szyją, pomysł na prezent dla kolekcjonerów, zestaw dla dorosłych z minifigurką aloy i figurką strażnika, dla niego i dla, mężczyzn i kobiet

#ad
LEGO #ad - Ten zestaw modelarski lego dla dorosłych zawiera broszurę z instrukcją montażu krok po kroku i objaśnieniami dotyczącymi tworzenia. Zestaw modelarski firmy langhals, najbardziej kultowa maszyna z Horizon Forbidden West, z autentycznymi właściwościami i detalami.

Aloy posiada łuk i włócznię z kamieni leGO a figurka Strażnika jest wyposażona w niebieskie, żółte lub czerwone oczy. Z minifigurką aloy i figurką strażnika zestaw jest kompletny i gotowy do wyeksponowania jako dekoracja domu lub pokoju. Kolekcjonerski przedmiot lego przedstawia znany krajobraz: brzoza z kamieni LEGO i wysoką trawę i zardzewiałe światło otoczone pnączem.

Dzięki głowicy w kształcie dysku, wystającym z szyi antenom i strukturom podobnym do ogona, długa szyja jest odtworzona jako figurka LEGO. Czarujący 1; 222-częściowy zestaw lego dla dorosłych, idealny jako prezent bożonarodzeniowy dla Ciebie lub jako pomysł na prezent dla fanów gier w Twoim życiu.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość3.7
Długość10.31
Waga2.43
Szerokość15.04
Numer części76989
Model76989
Gwarancja24 Miesięcy

5. LEGO

#ad

Z miniaturowymi figurkami astronautów, zabawka kosmiczna dla dziewcząt i chłopców, LEGO 60348 City Moon Rover, seria NASA dla dzieci

#ad
LEGO #ad - Ta zabawka lego city od 6 lat dla dziewcząt i chłopców nadaje się idealnie jako prezent dla dzieci, które interesują się odkrywaniem kosmosu. Ten zestaw lego z serii kosmicznej jest dostarczany z zabawnymi akcesoriami, takimi jak piła, łopata, skaner powierzchni księżyca i kaski.

Zawiera drukowaną, ilustrowaną i cyfrową instrukcję montażu, która jest dostępna w bezpłatnej aplikacji LEGO może nie być dostępna w języku polskim. Z modelem księżycowym rover inspirowanym LEGO NASA, krajobrazem księżycowym z meteorami i 3 minifigurkami astronautów LEGO. Po zakończeniu budowy zabawkę kosmiczną LEGO można zabrać ze sobą wszędzie.

Połącz go z innymi zestawami lego city dla jeszcze większej zabawy: księżycowa stacja kosmiczna 60349, baza badawcza księżycowa 60350 i centrum kosmiczne 60351. Księżycowy rover jest wyposażony w 12 kółek, które można kierować w każdym kierunku i wiele funkcji, które są wzorowane na prawdziwym księżycowym łaziku.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość11.1
Długość2.32
Waga0.62
Szerokość10.31
Numer części60348
Model60348
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

6. LEGO

#ad

LEGO 60335 City stacja kolejowa, możliwość łączenia z, płytą drogową, chłopców i dziewcząt, autobusem zabawkowym i minifigurkami, segmentami szyn, prezent dla dzieci, zabawka z ciężarówką szynową

#ad
LEGO #ad - Do akcesoriów zestawu lego city należą rower zabawkowy z kaskiem, wiadro z młotkiem, kij sygnalizacyjny, szufla i wiele innych. Ten zestaw to ekscytująca zabawka dla dzieci od 7 lat i wspaniały zestaw upominkowy dla synów, którzy są fanami pociągów lub zabawkowych samochodów – idealny na urodziny, córek oraz wszystkich chłopców i dziewcząt, Boże Narodzenie i bez okazji.

Zawiera przejście kolejowe z płytą drogową do połączenia z innymi zestawami pociągów LEGO City oraz 4 proste szyny LEGO. Po zmontowaniu ten zestaw LEGO świetnie prezentuje się również w pokoju dziecięcym. Z akcesoriami, ławką do siedzenia, peron z rampą dostępową, takimi jak kasa biletowa, pokój kontrolny, pojazdem drogowym i szynowym i wiele innych.

Zabawkowy autobus posiada wnętrze dla 6 minifigurek LEGO – pracowników stacji, maszynistów, kierowców autobusów i 3 pasażerów. Zawiera instrukcję montażu zabawek do szyn i ciężarówek. Ten zestaw składa się z autobusu, pojazdu drogowego i kolejowego z przyczepą, w tym przejazd kolejowy z płytami drogowymi LEGO i figurkami. Odkryj ekskluzywny zestaw Amazon LEGO dostępny tylko w serwisie Amazon lub u wybranych sprzedawców.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość0
Długość0
Waga4.12
Szerokość0
Numer części60335
Model60335

7. LEGO

#ad

W tym znane miejsca: wieża astronomiczna, duży zestaw dla dorosłych, LEGO 76419 Zamek Harry Potter Hogwart z terenem zamku, zestaw modelarski dla fanów, duża hala, komora horroru itp.

#ad
LEGO #ad - Umieść złotą figurę architekta hogwartu obok tabliczki z imieniem "Zamek Hogwartu" lub na rogu płyty podstawowej, aby stworzyć czarującą ekspozycję dla Twojej kolekcji Harry Potter. W tym magicznym zestawie lego znajdują się ponadto statek Durmstrang, powóz Beauxbatons ze skrzydlatymi końmi, które "latają" na przezroczystym stojaku oraz Ford Anglia w gałęziach wierzby biczowej.

Ciesz się magią i buduj zamek hogwart i jego okolice, w tym główną wieżę, wieżę astronomiczną, dziedzińce, Wielką Halę i Dom łodzi oraz mosty i szklarnie. Ciesz się szczegółami skalistego krajobrazu, sali lekcyjnej dla czarodziejskich mikstur i szachownicy, Czarnego Jeziora, Komnaty Tokropności, przestrzeni ze skrzydlatymi kluczami, każda z natychmiast rozpoznawalnymi elementami.

Stwórz najbardziej znane miejsca czarodziejskiego świata dzięki temu zapierającemu dech w piersiach zamkowi LEGO Harry Potter Hogwart z 2660 częściami jako zestaw do budowy i wystawy dla dorosłych i fanów. Zaskocz swoich bliskich tym zestawem lego harry Potter dla dorosłych i podaruj wyjątkowy prezent miłosny na Walentynki dla kobiet, mężczyzn i wszystkich fanów Hogwartu.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość4.41
Długość18.9
Waga6.7
Szerokość14.88
Numer części76419
Model76419
Gwarancjatbd

8. LEGO

#ad

LEGO 43230 Kamera Disney – Hołd dla Walta Disneya, figurki z bambusa i Dumbo, zestaw na 100-lecie dla dorosłych z minifigurkami Myszki Miki i Minnie, prezent dla kobiet i mężczyzn

#ad
LEGO #ad - Ten zestaw lego disney dla dorosłych został zaprojektowany z okazji 100-lecia Disneya i jest wyjątkowym prezentem dla kobiet i mężczyzn na urodziny, rocznicę lub bez specjalnej okazji dla każdego fana Disneya. Kamera filmowa w stylu vintage z rozkładaną tylną ścianką i niespodzianką oraz pasek filmowy ze zdjęciami z 20 historycznych filmów Disneya.

W zestawie znajduje się również klapka reżyserska z miejscem na wszystkie figurki Disneya oraz kamera multiplanowa w skali minifigurek z trzema drukowanymi ekranami, które pokazują, jak powstał krótki film Disneya "Die alte Mühl". Ten wyjątkowy zestaw zawiera również książeczkę premium z wieloma szczegółami dotyczącymi Disneya, zestawu i instrukcji, aparatu, które poprowadzą Cię przez proces budowy.

Zestaw pamiątkowy disney zawiera 3 minifigurki LEGO Disney: Myszka Miki, Myszka Minnie i Walt Disney oraz figurki zwierząt LEGO Bambi i Dumbo. Ten zestaw pełen pamiątek składa się z 811 części, z których powstaje m. In. Więtuj 100-lecie disneya za pomocą kamery legO Walt Disneya Hommage, godnego wystawy kolekcjonerskiego Disneya z minifigurką samego Walta Disneya i kilkoma jego sympatycznymi postaciami.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość2.78
Długość14.88
Szerokość13.94
Numer części43230
Model43230
Gwarancjatbd

9. LEGO

#ad

Zabawka kosmiczna z rakietą lądową i samochodową serią NASA z minifigurkami astronautów, od 7 lat, LEGO 60350 City Moon Research Base

#ad
LEGO #ad - Połącz go z innymi zestawami lego city dla jeszcze większej zabawy: księżycowa stacja kosmiczna 60349, centrum kosmiczne 60351 i Mond-Rover 60348. Dzięki aplikacji lego może nie być dostępna w języku polskim na smartfony i tablety dzieci mogą oglądać swoje modele pod każdym kątem podczas budowania.

Ta zabawka lego city dla dzieci od 7 lat to wyjątkowy prezent urodzinowy dla wszystkich fanów kosmosu. Ten zestaw bazy badawczej lego moon zawiera prom księżycowy, dźwig lotniczy, inspirowany VIPERem księżycowy rover i buggy księżycowy. Zawiera skaner powierzchni księżyca, rośliny, kubek do picia i kaski oraz 6 minifigurek astronautów. Zabawka inspirowana lego nasa jest pełna szczegółów: moduł zakwaterowania w kształcie kopuły, laboratorium botaniczne i badawcze, tunel dokujący.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość18.9
Długość2.78
Waga3.22
Szerokość14.88
Numer części60350
Model60350
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

10. LEGO

#ad

LEGO 71787 NINJAGO kreatywne pudełko z kamieniami Ninja, pudełko do przechowywania zabawek z samochodem i motocyklem, Dojo i mini figurkami dla dzieci od 5 lat

#ad
LEGO #ad - Dzieci mogą zbudować tor przeszkód LEGO Ninjago Dojo z 3 interaktywnymi stacjami, 2 workami bokserskimi i uzbrojonym, obrotowym atrapem treningowym. Każdy worek w pudełku tego łatwego do zbudowania zestawu LEGO zawiera kamienie do modelu i figurkę do zbudowania, dzięki czemu dzieci mogą szybko zacząć się bawić.

Zestaw do zabawy lego ninjago z fajnymi pojazdami i figurkami to wspaniały prezent urodzinowy lub niespodzianka dla dzieci od 5 lat. Ponadto dzieci budują samochód ninja lego Ninja, motocykl ninja i zbrojownię pełną sprzętu ninja, aby odtworzyć scenariusze akcji w stylu ninja.

Dzięki aplikacji lego builder dzieci mogą powiększać, obracać i oglądać model w 3D podczas budowy. Za pomocą dołączonych kamieni lego dzieci mogą budować własne budynki i pojazdy, propozycje dotyczące kreatywnych inspiracji są dołączone. Kreatywne pudełko z kamieniami ninja LEGO Ninja zawiera elementy do budowy centrum treningowego ninja oraz pudełko do przechowywania i kamienie LEGO.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość7.09
Długość14.57
Szerokość7.09
Numer części71787
Model71787