Top 10 Non Permanent Stifte – Markery permanentne i pisaki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. STABILO

#ad

Stabilo Boss Executive zakreślacz czarny opakowanie 10 sztuk

#ad
STABILO #ad - 3 grubości linii – super drobna, cienka, średnia. Pisak do folii do prawie wszystkich gładkich powierzchni. Antypoślizgowy uchwyt i praktyczny klips. Czarny trzonek do trwałego tuszu, szary trzonek do tuszu rozpuszczalnego w wodzie. Dostępny w 8 kolorach.
MarkaSTABILO #ad
ProducentSTABILO #ad
Wysokość0.98
Długość5.91
Waga0.2
Szerokość2.8
Numer części852/46
Model852/46

2. STABILO

#ad

Stabilo OHPen uniwersalny długopis do folii – rozpuszczalny w wodzie drobny – 8 sztuk w zestawie

#ad
STABILO #ad - Czarny trzonek do trwałego atramentu, szary trzonek do rozpuszczalnego w wodzie atramentu. 3 grubości linii – bardzo drobna, drobna, średnia. Pisak do folii do prawie wszystkich gładkich powierzchni. Antypoślizgowy uchwyt i praktyczny klips. Dostępny w 8 kolorach.
MarkaSTABILO #ad
ProducentSTABILO #ad
Wysokość0.9
Długość6.1
Waga0.18
Szerokość3.95
Numer części38632
Model852/8
Gwarancjanie

3. edding

#ad

Zestaw 4 sztuk, niebieski, czerwony, tworzywie sztucznym i gładkich powierzchniach,, okrągła końcówka 0,3 mm do pisania na szkle, edding 150 S niepermanentne pióro do folii, czarny, zielony

#ad
edding #ad - Tusz niepermanentnego długopisu można skorygować wodą; do łatwego i czystego użytkowania w szkole lub w biurze. Opakowanie zawiera 4 nietrwałe pisaki w kolorze czarnym, czerwonym, niebieskim i zielonym. Wysokiej jakości bardzo cienka okrągła końcówka do precyzyjnego oznaczania; do niezawodnych i dobrze widocznych oznaczeń. Niepermanentny długopis do folii edding 150 S jest dostępny w 4 kolorach. Długopis do nietrwałego rysowania, opisywania i pisania na gładkich powierzchniach, takich jak tworzywo sztuczne i szkło; idealny do projekcji napowietrznej.
Markaedding #ad
Producentedding #ad
Wysokość0.51
Długość5.91
Waga0.09
Szerokość2.17
Numer części4-150-4
Model4-150-4

4. SHARPIE

#ad

Czarny, cienka końcówka, Marker permanentny Sharpie

#ad
SHARPIE #ad - Nieskończone możliwości dzięki delikatnej koronce dla imponujących detali. Wyjątkowo wytrzymały tusz, szybkoschnący i odporny na blaknięcie i wodę, certyfikat AP. Zawiera 12 czarnych wodoodpornych pisaków dla intensywnego i długotrwałego koloru. Trwały tusz do stosowania na papierze, tworzywie sztucznym, metalu i większości innych powierzchni. Intensywnie żywe kolory zapewniają imponujący, żywy efekt.
MarkaSHARPIE #ad
ProducentNewell Brands #ad
Wysokość7.64
Długość7.72
Waga0.06
Szerokość0.67
Numer części1996111
Model1996111
GwarancjaBrak gwarancji

5. SHARPIE

#ad

Sharpie Markery permanentne | markery z cienką końcówką | mieszane kolory | zestaw 12 sztuk

#ad
SHARPIE #ad - Trwały tusz do stosowania na papierze, tworzywie sztucznym, metalu i większości innych powierzchniach. Kolorowe opcje: zawiera ekscytujący asortyment z 12 wodoodpornymi pisakami Sharpie. Intensywnie żywe kolory zapewniają imponujący, żywy efekt. Wyjątkowo wytrzymały tusz, szybkoschnący i odporny na blaknięcie i wodę. Nieskończone możliwości dzięki delikatnej koronce dla imponujących detali.
MarkaSHARPIE #ad
ProducentNewell Brands #ad
Wysokość7.64
Długość7.76
Waga0.29
Szerokość0.71
Numer części2065404
Model2065404

6. edding

#ad

Edding 300 marker permanentny, do wielokrotnego napełniania, 10 sztuk, 1,5–3 mm

#ad
edding #ad - Uniwersalny marker ze stabilną okrągłą końcówką, podczas przeprowadzki, domu, idealny do organizacji w biurze, warsztatu lub magazynu.

Marker permanentny edding 300 jest dostępny w 10 intensywnych kolorach; nadaje się do ponownego napełniania. Wytrzymały marker o długiej żywotności; szybkoschnący idealny również dla osób leworęcznych, odporny na ścieranie, wodoodporny i odporny na blaknięcie pod wpływem światła słonecznego. Opakowanie zawiera 10 markerów permanentnych w kolorze czarnym. Uniwersalny marker permanentny do pisania i zaznaczania na kartonie, szkle, metalu, drewnie, tworzywie sztucznym, oponach, kamieniu i wielu innych powierzchniach.
Markaedding #ad
ProducentEdding #ad
Wysokość1.5
Długość5.75
Waga0.31
Szerokość3.7
Numer części10
Model300
Gwarancjanie

7. edding

#ad

Tworzywa sztucznego, metalu, edding 400 markerów permanentnych – czarne – 4 pisaki – cienka okrągła końcówka 1 mm – wodoodporne, szybkoschnące – odporne na ścieranie – do kartonu, drewna, szkła

#ad
edding #ad - Wytrzymały marker o długiej żywotności; szybkoschnący idealny również dla osób leworęcznych, odporny na ścieranie, wodoodporny i odporny na blaknięcie pod wpływem światła słonecznego.

Opakowanie zawiera 4 markery permanentne w kolorze czarnym. Smukły, uniwersalny marker z cienką końcówką do cienkich linii, idealny do organizacji w biurze, domu, warsztacie lub w magazynie. Wszechstronny marker permanentny do pisania i oznaczania na kartonie, szkle, tworzywie sztucznym, oponach, metalu, drewnie, kamieniu i wielu innych powierzchniach. Marker permanentny edding 400 jest dostępny w 10 intensywnych kolorach; możliwość wielokrotnego napełniania; dostępne końcówki zapasowe.
Markaedding #ad
ProducentEdding #ad
Wysokość0.67
Długość8.27
Waga0.13
Szerokość4.53
Numer części4-400-4-1001
Model4-400-4-1001
GwarancjaNein

8. Staedtler

#ad

Staedtler Box z 4 kolory, 0.4mm S, Staedtler 313 WP4 porządku pisarz Uniwersalny długopis Lumocolor stałe

#ad
Staedtler #ad - Szybkie schnięcie, dlatego idealnie nadaje się dla osób leworęcznych; Dry Safe – może leżeć otwarty przez wiele dni bez wysychania.

Uniwersalny pisak do prawie wszystkich powierzchni, nadaje się również do projekcji napowietrznych. Doskonała odporność na ścieranie i działanie wody na prawie wszystkich powierzchniach; trwały, bezzapachowy tusz. Zakres dostawy: 4 uniwersalne pisaki lumocolor w różnych kolorach w stabilnym, ustawianym pudełku Staedtler; szerokość linii S – bardzo drobne, ok. 0, 4 mm. Obudowa długopisów jest wykonana w 97% z plastiku pochodzącego z recyklingu; możliwość ponownego napełnienia stacją benzynową 487 17.
MarkaStaedtler #ad
ProducentSTAEDTLER #ad
Wysokość6
Długość0.8
Waga0.1
Szerokość2
Numer częściSTD313WP4A6
Model313 WP4 ST
GwarancjaNo

9. Staedtler

#ad

Złoty/srebrny, 2 sztuki w blistrze, wielokolorowy, STAEDTLER 8323-S BK2 marker metaliczny

#ad
Staedtler #ad - Grubość kreski: ok. 1, 2 mm. Może być stosowany na papierze, tekturze i na suchym materiale FIMOair. Idealny do albumów i kartek okolicznościowych. Z gładkich powierzchni, takich jak szkło i lustra, można je łatwo przetrzeć wilgotną szmatką. Końcówka: okrągła końcówka.
MarkaStaedtler #ad
ProducentSTAEDTLER #ad
Wysokość0.59
Długość9.25
Waga0.04
Szerokość2.6
Numer części8323-S BK2
Model8323-S BK2ST
Gwarancjanie

10. Staedtler

#ad

Staedtler długopisy do pisania na foli, wielokolorowa

#ad
Staedtler #ad - Trwały atrament o słabym zapachu, pisaki dry Safe – mogą pozostać otwarte przez kilka dni bez ryzyka wysuszenia warunki badania zgodne z ISO 554. Zawartość przesyłki: 4 kolory czerwony, niebieski, zielony, czarny w stabilnym pojemniku Staedtler, z możliwością postawienia.

Wyprodukowano w Niemczech. Korpus i skuwka z polipropylenu PP gwarantują długi okres eksploatacji oraz brak ryzyka wyparowania tuszu. Pisaki odporne na ścieranie i zmywanie na prawie wszystkich rodzajach powierzchni, odporne na światło i warunki atmosferyczne kolor czarny, wysychają w ciągu kilku sekund. Nie zawierają ksylenu i toluenu, nadają się do wielokrotnego napełniania za pomocą stacji napełniającej 487 17, nadają się do użycia w samolocie, nadają się do pisania do góry nogami.
MarkaStaedtler #ad
ProducentSTAEDTLER #ad
Wysokość6
Długość0.7
Waga0.02
Szerokość2.4
Numer części318 WP4 ST
Model318 WP4 ST
GwarancjaNo