Top 10 Schnelle Drohne 100 Kmh – Drony sterowane zdalnie/aplikacją

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Potensic

#ad

Dron z kamerą dla, Potensic ATOM Dron GPS z kamerą 4K i 3-osiowym gimbalem, transmisja FPV 6 km, czas lotu 6 km, zdjęcia 12 MP, wizualne śledzenie/QuickShot/RTH, poniżej 249 g, 3 akumulatory 96 min

#ad
Potensic #ad - Równoległa stacja ładująca może pomieścić trzy akumulatory. Odległość nie stanowi już problemu! Sens życia polega na zobaczeniu szerokiego świata. Wystarczy wybrać swój motyw, a atom wykona serię profesjonalnych manewrów lotniczych w zależności od wybranego trybu i tworzy krótkie filmy.

Ciesz się przygodą z samolotem bez przerwy! atwe w użyciu: nowy, na zewnątrz, na zewnątrz, który pomaga początkującym tworzyć mistrzowskie filmy krótkometrażowe. Kamera podczas lotu może poprawić dokładność i przejrzystość fotografowania oraz można ją ustawić w zakresie +° - °. B>} {b>} {b>} om dron Łatwy w użyciu. Rejestrowanie powolnych aktywności i zmian w życiu, przywracanie piękna! Mają na uwadze: atom wykorzystuje najnowszą wersję i umożliwia łatwe zakładanie i zdejmowanie. Nie musisz obawiać się wyzwań związanych z naturalnym wiatrem.

Atwe w użyciu: możesz robić ciągłą serię zdjęć w dowolnym określonym przedziale czasowym, a następnie za pomocą oprogramowania komputerowego stworzyć film poklatkowy z nieruchomych zdjęć interwałowych. Oraz w swoim rodzaju. W trybie sportowym maksymalna prędkość może wynosić, więcej niż zwykle. Wystarczy wybrać motyw, a ATOM śledzi go i automatycznie nagrywa na aktualnej wysokości lotu. 5 trybów do wyboru – do wyboru, kreatywny sposób, na zewnątrz.
MarkaPotensic #ad
ProducentPotensic #ad
Wysokość2.28
Długość9.53
Waga0.55
Szerokość11.81
Numer częściATOM

2. Potensic

#ad

Follow-Me/Retrocopter, poniżej 249 g, maks. 16 m/s, czas lotu: 93 minuty, Potensic ATOM SE GPS dron z kamerą 4K EIS, RC Quadrocopter dla, ze stacją szybkiego ładowania, transmisja FPV 4 KM

#ad
Potensic #ad - Dzięki systemowi kontroli lotu drona ATOM SE wytrzymuje siłę wiatru 5 i zapewnia twórcy wyraźne obrazy dzięki technikom stabilizacji. Po dotarciu do snowberg dron ATOM SE może swobodnie latać i nagrywać jak zawsze. W pełni ładuje do trzech akumulatorów w ciągu 1, 5 godziny.

Jednocześnie stacja ładująca może również ładować pilot zdalnego sterowania lub telefon komórkowy. Każda bateria działa do 31 minut, łącznie 93 minut. Wiatr jest nieodzownym elementem środowiska naturalnego. Transmisja wideo 720p do maksymalnie 4 km. System kontroli lotu surgefly zapewnia tryb dla początkujących i 3 tryby lotu – wideo, /. Wydajność: trzy inteligentne baterie 2500 mah i stacja szybkiego ładowania 60 w. Uchwycenie pięknych krajobrazów i utrzymanie stabilności to wyzwanie.

Mierzone w środowisku bez przeszkód i zakłóceń. Inne tryby, takie jak Follow-Me, automatyczny powrót, normalny i sportowy. Jedyna w swoim rodzaju technologia ShakeVanish firmy ATOM SE automatycznie usuwa dithering i przywraca czysty, oryginalny obraz. Technologia PixSync 2. 0 zapewnia stabilne, spójne wideo w większości warunków nagrywania i umożliwia niskie opóźnienia dla cyfrowego wideo HD.
MarkaPotensic #ad
ProducentPotensic #ad
Wysokość9.25
Długość5.31
Waga0.55
Szerokość8.86
Numer częściAT3DV2DE
ModelAT3DV2DE

3. HOLY STONE

#ad

Follow-Me, duży zasięg 5G FPV, RC składany dron, kompletny zestaw dla początkujących 249 g, długi czas lotu, 20 min, 3 km, powrót, Holy Stone HS360S dron z kamerą 4K GPS dla dorosłych

#ad
HOLY STONE #ad - Nasze produkty są bardziej trwałe, a nasz serwis jest bardziej uważny. Gdy akumulator jest pusty, dron automatycznie odlatuje! Bez obaw o utratę. 20 min. Składana i kompaktowa konstrukcja sprawia, że można ją również łatwo zabrać ze sobą podczas każdej przygody. Nagrywanie i udostępnianie w podróży – istnieje wiele inteligentnych trybów nagrywania. Za pomocą jednego przycisku dron zrobi wszystko za Ciebie. Dzięki stabilnej i wyraźnej transmisji obrazu możesz dalej widzieć. Bezproblemowe latanie – dron waży
MarkaHOLY STONE #ad
ProducentHoly Stone #ad
Wysokość2.2
Długość11.69
Waga0.55
Szerokość8.46

4. Loolinn

#ad

Loolinn Dron GPS – poniżej 250 g, GPS inteligentna funkcja lotu zwrotnego i kontynuacji – dron z kamerą 4K dla początkujących oznaczenie C0, zdjęcia 4K, filmy 2K, czas lotu 50 minut, dwa akumulatory

#ad
Loolinn #ad - Atwe latanie-- dostępna jest inteligentna funkcja śledzenia, która pomaga uwolnić ręce od pilota zdalnego sterowania, a dron automatycznie podąża za Tobą, aby bez problemu uchwycić wyjątkowe chwile.

Nie wymaga prawa jazdy na drona-- dzięki wadze mniejszej niż 250 gramów ten dron GPS jest prawie tak lekki jak smartfon, więc do użytkowania nie jest wymagany bilet lotniczy. Niskie ryzyko zgubienia drona-- wyposażony w zaawansowaną funkcję GPS, która umożliwia dron latanie bezpośrednio tam, gdzie jest uruchomiony, gdy bateria słabnie lub dron traci sygnał. Zdjęcia 4k i filmy 2k-- ten dron jest wyposażony w kamerę hd z regulowanym kątem nagrywania i umożliwia robienie zdjęć i filmów w wysokiej jakości zdjęcia 4K i filmy 2K na karcie SD.

Ciesz się o wiele bezpieczniejszym lotem. 50 minut lotu-- wyposażony w 2 akumulatory, dzięki czemu możesz przedłużyć przyjemność lotu do 50 minut 25 minut na akumulator. Więcej czasu niż wystarczająco, aby cieszyć się lataniem.
MarkaLoolinn #ad
ProducentLoolinn #ad
Wysokość2.76
Długość12.01
Waga0.47
Szerokość10.83
Numer częściLoolinn

5. Loolinn

#ad

Loolinn | Dron z optyczną technologią pozycjonowania przepływu – 60 minut czasu lotu/bardzo stabilny lot – dron Quadrocopter z kamerą HD dla dzieci jako prezent

#ad
Loolinn #ad - 20 minut na akumulator. Potrzeba tylko odrobiny praktyki, aby stać się dobrym pilotem dronów. Dzieci będą zachwycone. Inteligentna technologia hover-- na spodzie znajduje się optyczny czujnik położenia przepływu.

! Super łatwe latanie-- będziesz zaskoczony, jak łatwa jest obsługa – idealna dla początkujących. Dzieci pokochają ten dron. Czas pracy baterii podobnych dronów wynosi tylko około 7 minut, nasz jest o ponad 50% wyższy. Czas lotu ponad 60 minut-- dostawa z trzema akumulatorami do ponownego ładowania. Duży dron startowy-- jest to fantastyczny dron dla dzieci, aby uzyskać wprowadzenie do latania dronem.

Estetyczny design-- jest to fantastycznie wyglądający dron, dobrze zbudowany i bardzo wytrzymały. Umożliwia on automatyczne unoszenie się drona i utrzymanie swojej pozycji, aby uzyskać stabilne i wyraźne nagrania. Ten dron to wspaniały prezent na urodziny dziecka lub Boże Narodzenie. Całkowity czas lotu wynosi ponad 60 minut ok.
MarkaLoolinn #ad
ProducentLoolinn #ad
Wysokość1.97
Długość12.6
Waga0.29
Szerokość12.6
Numer częściLoolinn
ModelLoolinn

6. HOLY STONE

#ad

Silnik bezszczotkowy, duży zasięg 3 km, transmisja 5G, Holy Stone HS720R GPS dron z kamerą 3 Axis Gimbal 4K EIS, funkcja Follow-Me, automatyczny powrót, czas lotu 26 min RC Quadcopter dla

#ad
HOLY STONE #ad - Latanie dronami jest bezproblemowe: różnorodne podstawowe funkcje lotu są proste i łatwe w obsłudze, takie jak start za pomocą jednego przycisku, utrzymanie wysokości i 3 prędkości. Transmisja na odległość 3 km: transmisja obrazu i sterowanie na dystansach do 3 km i wysokości lotu do 120 m za pomocą pilota zdalnego sterowania przekaźnika ograniczenie wysokości lotu można znieść w aplikacji dla maksymalnej wysokości 500 m.

Najpierw skontaktuj się z nami, a nasza obsługa jest bardziej uważna. Dzięki funkcji gps nie musisz się już martwić, że zgubisz drona. Szeroki kąt widzenia 140° i zmotoryzowana regulacja 70° zapewniają elastyczność w różnych sytuacjach nagrywania. Rób zapierające dech w piersiach zdjęcia lotnicze. Własne parametry, nagrywanie w podróży: więcej ustawień parametrów i funkcja poklatkowa, łatwe do profesjonalnego fotografa.

Nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą rozpocząć pracę jednym kliknięciem. Bezproblemowa obsługa klienta: możesz kupować z zaufaniem, aby rozwiązać problemy, które pojawiają się podczas korzystania z produktu. Nasze produkty są bardziej trwałe, ponieważ oferujemy profesjonalną obsługę klienta. Pojedyncza bateria wystarcza na 26 minut, co znacznie wydłuża okres użytkowania. Składana i przenośna konstrukcja: wysokiej jakości metalowa obudowa, idealne do zabrania ze sobą, składane śmigła, to Twój najlepszy partner do sesji plenerowych, gładkie linie, przygód.
MarkaHOLY STONE #ad
ProducentHoly Stone #ad
Wysokość2.76
Długość11.81
Waga0.86
Szerokość9.06
Numer częściHS720R

7. Teeggi

#ad

śledź mnie, 2-osiowy gimbal, 22 minuty lotu, 2 baterie, inteligentny powrót, Teeggi KF102 MAX GPS dron z kamerą 4K HD, profesjonalny quadcopter RC, laserowe unikanie przeszkód 360°

#ad
Teeggi #ad - Odległość transmisji 5G WiFi w czasie rzeczywistym osiąga 800 m. Optyczne pozycjonowanie przepływu i obsługa jednym przyciskiem: rejestruje dane obrazu za pomocą dolnej kamery drona, a następnie wykorzystuje przepływ optyczny, aby poprawić płynność lotu.

5g wifi fpv: zobacz, idealnie nadaje się do filmowania określonego miejsca lub po prostu rozejrzenia się. Zaawansowany system gps w pełni rozpoznaje swoją lokalizację i relacje z Tobą. Regulowana kamera 4k, pilot wysyła alarm, czy istnieje przeszkoda. Jeśli przeszkoda zostanie rozpoznana w odległości 20 metrów, funkcja unikania przeszkód: urządzenie do unikania przeszkód może skanować sektor 360°, aby sprawdzić, 2-osiowa stabilizowana kamera i unikanie przeszkód: wyposażony w kamery HD 4K, a dron automatycznie zatrzymuje lot.

Wygodniej jest obsługiwać drona w nieoczekiwanych warunkach i znaleźć drogę do domu. Obiektyw aparatu nadal wskazuje na telefon komórkowy i zachowuje stałą odległość od telefonu komórkowego. Funkcje mv: filtry, co widzi twój dron, dodawanie muzyki w tle, efekty wideo, udostępnianie zdjęć/wideo. Funkcja śledzenia i gps: samolot automatycznie śledzi cię i rejestruje twój ruch z określonym ujęciem powietrza.
MarkaTeeggi #ad
Wysokość2.76
Długość11.02
Szerokość9.45

8. Wipkviey

#ad

Tryb Headless, prezent, 3D Flip, uruchamianie/lądowanie jednym przyciskiem, RC składany quadcopter FPV z 2 bateriami, lot 26-30 minut, Wipkviey Dron T26 z kamerą 1080p, czujnik grawitacji

#ad
Wipkviey #ad - Akumulator można ładować podczas lotu i wymienić akumulator, gdy jest używany, aby zapewnić dłuższą żywotność i więcej zabawy. Super wiele funkcji ten dron wipkviey t26 ma wiele funkcji – zdjęcie/wideo z gestami, automatyczna regulacja wysokości, start/lądowanie jednym przyciskiem, 3-stopniowa regulacja prędkości, filtr, obracanie 360°, kierunek sterowany grawitacją, sterowanie głosowe, lot orbitalny, tryb Headless itp.

Przesyłanie wideo przez wi-fi w czasie rzeczywistym na telefon, można łatwo robić zdjęcia/filmy przez telefon, a także obsługiwać gesty selfie do robienia zdjęć/filmów. Altitude hold może utrzymać dron na określonej wysokości, dzięki czemu robienie wysokiej jakości zdjęć / filmów jest tak proste. Nawet gracze, wymiary po złożeniu: 17 x 13 x 6, 1 cm. Dron hd fpvdron wipkviey t26 z kamerą hd 1080p i może być obracany o 360 stopni za pomocą pilota zdalnego sterowania. Przenośny i bezpieczny wymiary po rozłożeniu: 32 x 32 x 6, która jest bardzo łatwa do przenoszenia, którzy nigdy nie używali drona, z instrukcją obsługi dronów i instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Długie latanie2 baterie wielokrotnego ładowania 1200 mah obsługują 13-15 minut, łącznie 26-30 minut. Możesz wyświetlić obraz na żywo bezpośrednio na telefonie, odległość transmisji wideo do 260 stóp. Wietne wzornictwo dla młodych ludzi! kamera wi-fi 1080p hd dron z kamerą hd 1080p zapewnia przyjemne wrażenia podczas robienia zdjęć/filmów. W zestawie torba do przechowywania, 6 cm, mogą być obsługiwani bez problemu z ochroną śmigła w celu ochrony ludzi i drona.
MarkaWipkviey #ad
ProducentWipkviey #ad
Wysokość1.5
Długość7.09
Waga0.3
Szerokość7.09
Numer części001

9. DEERC

#ad

RC FPV Quadrocopter z transmisją WiFi, DEERC Mini dron z kamerą dla dzieci, dron dziecięcy z klapką, 2 akumulatory, 3D,, Tap Fly, sterowanie gestami aplikacji, długi czas lotu, kolorowe światła LED

#ad
DEERC #ad - Idealnie nadaje się do gier w pomieszczeniach lub zabawnych zajęć na urodziny, imprezy. Kompletny pokrowiec ochronny zapewnia bezpieczeństwo palców dziecka, dzieci mogą nim również łatwo manipulować. Mały dron z kamerą: ten mini dron fpv jest wyposażony w kamerę obracającą się o 720p, 50°.

Więcej fajnych lotów: dron może grać interesujące akrobacje, 360° flips, loty okrężne. 2 baterie wydłużają czas lotu do 14 minut. Ponadto istnieje funkcja - sterowanie gestami - za pomocą której można robić zdjęcia / filmy bezpośrednio za pomocą gestów. Odpowiednie dla początkujących: inne funkcje, takie jak utrzymanie wysokości, tryb headless, wyłącznik awaryjny, są bardzo łatwe w obsłudze i łatwe w obsłudze nawet dla początkujących. Migające światła i bezpieczeństwo: kolorowe diody led drona są dostępne w 5 trybach świecenia.

Transmisja obrazu jest możliwa również za pomocą mini drona. 3 poziomy prędkości są odpowiednie dla początkujących, 3 tryby prędkości, zaawansowanych i ekspertów. Przełącz tryb światła, aby dron był jeszcze fajniejszy. Długi czas lotu i przenośny: ten dron jest tylko nieco większy niż smartfon, waży 53 g i nie wymaga biletu. Małe ciało zapewnia więcej zabawy, takie jak cofanie poprzez rotację, idealny prezent dla dzieci i dziewczynek. Dłuższa praca światła, pfv, zdjęć i innych funkcji może również zużywać prąd.
MarkaDEERC #ad
ProducentDEERC #ad
Wysokość1.42
Długość4.88
Waga0.11
Szerokość5.24

10. X-IMVNLEI

#ad

X15 Dron z silnikiem bezszczotkowym, dla dorosłych, 11 m/s MAX Livello Vento 4, profesjonalny, kamera HD 1080p dla początkujących, 5G WiFi FPV video, quadcopter RC, UAV,, pilot zdalnego sterowania

#ad
X-IMVNLEI #ad - Kamera wykonuje zdjęcia i nagrania wideo. Dolna kamera może być używana do rozpoznawania obrazu, aby uzyskać ultra-stabilne pozycjonowanie strumienia optycznego. Martwisz się o kąt kamery?wyjście zdjęć i filmów hd 1080p, którą można przełączać, obrót o 90° za pomocą pilota zdalnego sterowania lub aplikacji.

Brak dronów gpS z kamerą 4K. Dzięki prędkości lotu do 40 km/h możesz wyróżnić się w konkurencji z innymi dronami. Czy kiedykolwiek wypróbowałeś drona z dwoma kamerami?spód drona jest wyposażony w drugą kamerę. Brak drona gpS z kamerą 4K. Czy kiedykolwiek próbowałeś biegać z dronem?x15p aby zapewnić nam pełne pasji latanie, dron jest wyposażony w 4 ultraszybkie, bezszczotkowe silniki. Brak dronów GPS z kamerą. Obawiasz się, a transmisja obrazu w czasie rzeczywistym jest bardziej płynna, która jest połączona z aplikacją wifi 5 ghz za pomocą telefonu komórkowego, że obraz nie jest płynny?Dron X15P jest wyposażony w kamerę o wysokiej rozdzielczości 1080p, dzięki czemu odległość lotu jest dłuższa i nie ma opóźnień.

Funkcja: nawet jeśli jesteś początkującym, start jednym dotknięciem i lądowanie, zebraliśmy opinie wielu profesjonalistów od dronów. Brak drona gpS z kamerą 4K. Brak drona GPS z kamerą. Pozwól sobie na beztroską podróż na plaży.
MarkaX-IMVNLEI #ad
ProducentX-IMVNLEI #ad
Wysokość3.15
Długość10.24
Waga0.3
Szerokość7.48
Numer częściYNMY15P
ModelYNMY15P