Top 10 Tortendeko Fussball Essbar – Pikery do babeczek dla dzieci

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HOMEJOY

#ad

Dekoracja tortu, urodziny, joy at home 48 sztuk topperów na babeczki, babeczki piłkarskie, dekoracja na tort na baby shower

#ad
HOMEJOY #ad - Rozmiar: około 10 do 11 cm wzrostu dla modelu piłkarza i 3, 5 cm średnicy dla modelu piłki nożnej. Ilość: łącznie 48 sztuk dekoracji piłkarskich.

24 wkładki piłkarskie, 24 sztuki wkładki dla sportowców. Nadaje się na imprezy tematyczne, baby shower, urodziny, jubileusz, imprezy tematyczne w piłce nożnej. Szerokie zastosowanie: stwórz bardzo romantyczną atmosferę. Materiały: użyj wysokiej jakości kartonu i wykałaczek przeznaczonych do kontaktu z żywnością, które są stabilne i grube. Zastosowanie: słodka dekoracja tortu z piłką nożną nadaje się bardzo dobrze na imprezy tematyczne piłki nożnej, dekoracje babeczek i dekoracje ciast.
MarkaHOMEJOY #ad
ProducentHOMEJOY #ad
Wysokość5.91
Długość3.54
Szerokość0.01
Numer częściHOMEJOY01
ModelHOMEJOY01

2. Tarklanda

#ad

Dla dzieci, 25 sztuk nakładek na tort, sport, piłka nożna, dekoracja na tort, piłka nożna, dla dzieci, piłka nożna, piłka nożna, urodziny, dekoracja na tort, dekoracja,, urodziny, impreza, dziewcząt

#ad
Tarklanda #ad - Idealnie nadają się do dekoracji tortu urodzinowego. 1 x dekoracja tortu z motywem piłki nożnej, 24 sztuki topperów z motywem piłki nożnej, 6 wzorów, 4 sztuki w każdym stylu. Materiał toppera na tort futbolowy: nasza nakładka na babeczki z wysokiej jakości błyszczącego kartonu, nie jest lekko wilgotna, nie marszczy się i nigdy nie blaknie.

Nie nadaje się do jedzenia, tylko do dekoracji, nie należy używać w piekarniku lub kuchence mikrofalowej. Wypoczynek: nadaje się na imprezy plażowe, imprezy sportowe, imprezy piłkarskie, urodziny, imprezy przy basenie itp. Zestaw do dekoracji tortu w piłce nożnej: opakowanie zawiera 25 sztuk.

Kształt piłki nożnej może szybko przyciągnąć uwagę dzieci. Bardzo dobrze nadaje się do produkcji tortów piłkarskich, aby uczynić dziecku wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Naklejki są atrakcyjne i trwałe. Kolorowe i piękne wzornictwo. Dekoracja tortu urodzinowego: nakładka na tort piłkarski z elementami piłki nożnej i wyglądem jest jasna i wyjątkowa. Wskazówki: druga strona jest jednostronnie biała.
MarkaTarklanda #ad
ProducentTarklanda #ad
Wysokość4.72
Długość5.91
Szerokość0.01
Numer częściTarklanda-Footballpinktopper
ModelTarklanda-Footballpinktopper

3. Tarklanda

#ad

Dekoracja na imprezę, dla chłopców, 25 sztuk dekoracji tortu piłkarskiego dla chłopców, dekoracja tortu dla chłopców, urodziny, dekoracja na tort, piłka nożna

#ad
Tarklanda #ad - Materiał nasze nakładki na babeczki piłkarskie są wykonane z wysokiej jakości błyszczącego kartonu, nie są lekko wilgotne, nie marszczą się i nigdy nie blakną. Jest to idealna dekoracja na imprezy dla dzieci. Zestaw dekoracji tortu w piłce nożnej - opakowanie zawiera 25 sztuk.

Kolorowe i piękne wzornictwo. 1 x dekoracja tortu z motywem piłki nożnej, 6 wzorów, 24 sztuki topperów z motywem piłki nożnej, 4 sztuki w każdym stylu. Dekoracje - strój na przyjęcie urodzinowe dla dzieci, imprezy tematyczne sportowe, imprezy herbaciane, baby shower, przyjęcie urodzinowe dla mężczyzn, zajęcia na świeżym powietrzu, przyjęcie w przedszkolu, piknik itd.

Atwa obsługanakładki na babeczki nadają się dobrze do dekorowania babeczek, ciasteczek, deserów, sprawiają, że jedzenie wygląda pysznie, stołów, pączków, serów itp. Dodają wspaniałego akcentu do stołu i mogą być również używane do produkcji małych owoców. Naklejki są atrakcyjne i trwałe. Wskazówkanie nadaje się do jedzenia, tylko do dekoracji, nie używać w piekarniku lub kuchence mikrofalowej.
MarkaTarklanda #ad
ProducentTarklanda #ad
Wysokość5.12
Długość5.31
Szerokość0.01
Numer częściTarklanda-soccertopper
ModelTarklanda-

4. Belugsin

#ad

Na urodziny, chłopców, piłka nożna, toppery na tort, dekoracja na imprezę, dla mężczyzn, dekoracja na tort, dekoracja tortów, 12 sztuk dekoracji tortu, toppery na tort, urodziny

#ad
Belugsin #ad - Dekoracja tortu w piłkę nożną przynosi więcej radości podczas imprez tematycznych w piłce nożnej, urodzinach, babeczek, lodów, weselach i tworzy bardzo romantyczną atmosferę. Piłka nożna nadaje się dobrze do dekoracji babeczek, sera itd. Doskonała obsługa dekoracji urodzinowej - w przypadku problemów z naszymi produktami urodzinowymi na tort możesz się z nami skontaktować, zaproponujemy Ci rozwiązania w ciągu 24 godzin.

Wykwintne ciasto dekoracyjne w piłce nożnej - dekoracja tortu piłkarskiego jest ozdobiona piłkarzami, dzięki czemu Twój tort wygląda jaśniej i bardziej uroczo. Akcesoria na imprezę piłkarską - urocze nakładki na torty piłkarskie są idealne do dekorowania ciast, deserów, dekoracji stołu itp. Zestaw dekoracji tortów z motywem piłki nożnej - 12 sztuk dekoracji tortów w piłce nożnej na urodziny, różne style i wystarczająca ilość, wystarczająca ilość, aby spełnić Twoje potrzeby związane z dekorowaniem ciast.

Materiał - happy birthday topper na tort piłka nożna z wysokiej jakości kartonu, stołów, pączków, ciastek, ładna i kreatywna, deserów, atrakcyjna i trwała. Luksusowa dekoracja tortowa dla piłkarzy na urodziny dla młodych i dorosłych mężczyzn, która jest fajna dla chłopców.
MarkaBelugsin #ad
ProducentBelugsin #ad
Wysokość5.91
Długość2.48
Szerokość0.01
Numer części0003
Model0003

5. Lukinuo

#ad

Dekoracja tortu piłkarskiego, dla mężczyzn, chłopców, na imprezę, do piłki nożnej, na urodziny, Lukinuo 29 sztuk tortów piłkarskich na tort, 29 szt, sportu, tematyki urodzinowej

#ad
Lukinuo #ad - Lukinuo service: jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego toppera na tort piłkarski dla chłopców, upewnij się, dostępny jest pełny zwrot pieniędzy lub zamiennik, że kupisz. Wystarczająco dużo dekoracji na imprezę z motywem piłki nożnej. Piłkarskie toppers: ozdoby na ciasto piłkarskie preferują miłośnicy dorosłych i dzieci.

I jest bardzo piękna, imprezę urodzinową dla chłopców lub mężczyzn, imprezę tematyczną w Katarze, baby shower, podobnie jak dekoracja biurka. Odpowiedni rozmiar do ciasta: te zabawne figurki piłkarskie najlepiej sprawdzają się na torcie 20-30 cm lub zwykłych babeczkach. To wspaniałe rozwiązanie jako topper na ciasto na babeczki lub jako prezent. Te toppery na ciasto piłkarskie będą miłymi dekoracjami na tort piłkarski na imprezę pamiątkową, imprezę tematyczną w Katarze, uroczystość.

Czarnych gwiazda cupcake top1 x nakładka na tort piłkarski, 1 x topper na tort piłkarski Happy Birthday, 7 szt. Można je bez obaw używać na babeczkach, tortach urodzinowych i wielu innych. Udekoruj swój tort urodzinowy tymi nakładkami na tort dla piłkarzy, wprowadź swoje dzieci do prawdziwego sportowego życia. Topper do babeczek piłkarskich, 3 szt. Złote bombki do ciasta, zawiera 1 x topper na tort 3D, 1 x ozdoba do ciasta ze złotymi gwiazdkami, 5 szt. Więcej produktów odwiedź Lucchino.
MarkaLukinuo #ad
Wysokość0.52
Długość3
Szerokość2.2
Numer części0041
Model0041

6. YOUYIKE

#ad

25 sztuk dekoracji tortu piłkarskiego, dekoracja tortu piłkarskiego, piłka nożna, na urodziny, dekoracja tortu piłkarskiego, 25 sztuk, imprezę, dla dzieci, na tort urodzinowy

#ad
YOUYIKE #ad - Porady tort z motywem piłki nożnej może być używany tylko do dekoracji, nie nadaje się do spożycia. 25 sztuk dekoracji tortu z motywem piłki nożnej24 x nakładka na tort piłkarski i 1 x dekoracja tortu z motywem piłki nożnej, 4 sztuki w każdym stylu. Kolorowe i piękne wzornictwo, bezpieczny materiał, atrakcyjne i trwałe.

Istnieje wystarczająca ilość, zawiera 6 wzorów designerskich, aby spełnić różne potrzeby. Atwa obsługadekoracja na tort urodzinowy dla dzieci nadaje się dobrze do dekorowania babeczek, że Twoje jedzenie wygląda pysznie, pączków, sprawia, sera itp. Sprawi, deserów, ciasteczek, że Twoja impreza będzie zabawna i atrakcyjna. Nie należy używać w piekarniku ani w kuchence mikrofalowej. Szerokie spektrum zastosowaniadekoracja tortu piłkarskiego nadaje się na przyjęcia urodzinowe w piłce nożnej, łatwa w użyciu, sportowe imprezy tematyczne, jubileusz, rekwizyty do zdjęć Mistrzostw Świata, baby shower, imprezy herbaciane i wiele innych okazji, może również ozdobić Twój dom.

Bezpieczny materiałnasz tort urodzinowy w piłce nożnej jest wykonany z wysokiej jakości błyszczącego kartonu i tektury, nie marszczy się i nigdy nie blaknie. Dodatkowo, że wzór dekoracji tortu urodzinowego jest jednostronnie zadrukowany, druga strona jest biała.
MarkaYOUYIKE #ad
ProducentYUANXIASM #ad
Wysokość0.12
Długość7.09
Szerokość5.91
Numer częściZQCJ25
ModelZQCJ-25

7. ImnBest

#ad

Dekoracja tortu na początek roku szkolnego, ImnBest Dekoracja na tort na początek roku szkolnego, prezent i dekoracja tortu na, dla chłopców i dziewczynek, dekoracja tortu na rozpoczęcie szkoły

#ad
ImnBest #ad - Dekoracje są szeroko stosowane: dekoracje do ciast na początek roku szkolnego są często używane w kubkach do ciast i dekoracji ciast, kreatywne prezenty na powrót do szkoły, dekoracje szkolne żywności, którzy szczęśliwie wracają do szkoły, chłopców, festiwale, miski na owoce, idealne dla dziewcząt, przekąski, imprezy itp.

Przypomnienie: dekoracje ciast nie są jadalne, nie używać w piekarniku lub kuchence mikrofalowej. Ciasto "zrób to sam": dekoracja ciasta wykonana jest z wysokiej jakości kartonu, który nadaje się do ponownego użytku i musi być przyklejony klejem. 2 rozmiary prętów z tworzywa sztucznego do różnych wysokości dekoracji. Po imprezie spłukać wodą i wysuszyć do następnego użycia. Urocze nakładki na torty: kolorowe nakładki na tort na rozpoczęcie szkoły dla dzieci sprawią, że Twoje ciasto będzie idealne, przygotują niespodziankę dla dzieci i sprawią, że Twój tort będzie wyglądał bardziej efektownie.

Zestaw dekoracyjny na początek szkoły: 20 dekoracji ciast na rozpoczęcie szkoły, tęcza, kolorowe balony, ABC, 123 rodzaje wzorów można łączyć z różnymi kształtami. Piękne wzory są popularne wśród dzieci i łatwe w montażu, co poprawia praktyczne umiejętności dzieci.
MarkaImnBest #ad
ProducentImnBest #ad
Wysokość0.79
Długość1.97
Szerokość5.91
Numer części6
Model6
Gwarancja1

8. Oumezon

#ad

Na babeczki, do piłki nożnej, Piłka nożna dekoracja na tort urodzinowy dla chłopców z motywem piłki nożnej, dekoracja tortu, 25 sztuk

#ad
Oumezon #ad - Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: wzór zaprojektowany z figurkami piłki nożnej Mistrzostw Świata jest wyjątkowy i nowatorski, a dekoracja w stylu piłki nożnej pokazuje młodzieńczą witalność, która może pomóc Ci stworzyć wyjątkowe przyjęcie urodzinowe.

Zestaw zawiera: 1 pokrywkę na tort piłkarski Happy birthday, 24 nakładki na tort piłkarski idealnie nadają się dla każdego piłkarza lub fana. Wypoczynek: nadaje się na imprezy plażowe, imprezy piłkarskie, imprezy sportowe, imprezy przy basenie itp. Wskazówki: nie nadaje się do jedzenia, proszę nie używać w piekarniku lub kuchence mikrofalowej. Bezpłatny zwrot lub kupimy je u Ciebie, tylko do dekoracji, bez zadawania pytań! Bardzo dobrze nadaje się do produkcji tortów piłkarskich, urodziny, aby uczynić dziecku wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Można go bezpiecznie używać do dekorowania ciast lub babeczek. Materiał toppera na tort futbolowy: nasza dekoracja do ciasta jest wykonana z wysokiej jakości akrylu i papieru, jest trwała i mocna w użyciu.
MarkaOumezon #ad
ProducentOumezon #ad
Wysokość3.15
Długość3.74
Szerokość0.01
Numer częściyakeli HP+zuqiu chapai 4tao

9. Bluelves

#ad

Bluelves Dekoracja na tort, piłka nożna, topper sportowy, na imprezę urodzinową, tort urodzinowy, dekoracja tortu, ozdoba na tort, piłka nożna, piłka nożna, dla chłopców, nakładka na tort

#ad
Bluelves #ad - Jednocześnie te mini figurki do ciast mogą być również używane jako ornamenty do dekoracji biurka, salonu, ciastka, desery, aby Twoje jedzenie wyglądało pysznie i delikatnie na przyjęcia urodzinowe, babeczki, babeczki, chleb i wiele innych. Szerokie zastosowanie - ta dekoracja na tort z motywem piłki nożnej na urodziny, imprezy tematyczne piłki nożnej lub wakacji.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Możesz piec ciasto z dziećmi, co musisz zrobić, zwiększ radość z interakcji rodzic-dziecko. Wszystko, aby łatwo uzupełnić dekorację tortu. Dekoracja na tort urodzinowy w piłce nożnej - otrzymasz 1 x piłkę nożną, 1 x wkład happy birthday, 6 x ozdoby piłkarskie, 4 x nakładki na tort urodzinowy z motywami piłki nożnej. Spraw, ciasto, pączki, regału na książki itd. Bezpieczny i nietoksyczny, może być ponownie użyty po praniu.

100% gwarancja satysfakcjijeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dekoracja ciasta z motywami piłkarskimi sprawia, to włożyć drewniany patyczek do tortu, że ciasto jest bardziej wyjątkowe i zwiększa radość na imprezie. Istnieje również ultrarealistyczne przywracanie charakteru i uroczy design, 2 bramki, 2 x siatkę, który jest bardzo popularny wśród dzieci. Zrób to sam" - każdy wkład do ciasta ma drewniany patyczek.
MarkaBluelves #ad
ProducentBluelves #ad

10. TYFYH

#ad

Piłki nożnej, urodziny dziecka, dekoracja, TYFYH 36 sztuk nakładek na tort piłkarski, dla chłopców, sportu, do dekoracji tortu, na urodziny, na imprezę, dekoracja na tort

#ad
TYFYH #ad - Wystarczająca ilość - łącznie 36 sztuk dekoracji tortu w piłkę nożną: 18 sztuk nakładek na tort piłki nożnej, łatwe mieszanie i łączenie, wystarczająco dużo do przygotowania tortów urodzinowych lub babeczek, 18 sztuk dekoracji tortu dla piłkarzy, małych owoców i kebabów. Wskazówki: nie nadaje się do spożycia, nie wkładać do piekarnika lub kuchenki mikrofalowej.

Wysokiej jakości dekoracja tortu - wyprodukowana z wysokiej jakości kartonu i wykałaczek przeznaczonych do kontaktu z żywnością, mocna i trwała oraz nie pęka. Elementy piłki nożnej - wzór wzoru postaci w piłce nożnej w piłce nożnej, babeczki, dla chłopców w piłce nożnej, dekoracja na tort, jest wyjątkowy i nowatorski, a dekoracja w stylu piłki nożnej pokazuje młodym witalności. Drewniane wykałaczki są charakterystyczne, tylko do dekoracji ciast urodzinowych, dzieci powinny używać jej pod nadzorem dorosłych.

Wygląda na ciastka deserowe, przystawki itd. Można udekorować każde ciasto, ciasto, jest bezpieczna i nietoksyczna, lody, ser lub wszystko, co chcesz udekorować. Szerokie zastosowanie - ta błyszcząca dekoracja tortu z motywem piłki nożnej sprawi, że Twoje babeczki urodzinowe będą wyglądać czarująco, nadają się na przyjęcia urodzinowe w piłce nożnej, sportowe imprezy tematyczne, jubileusze, rekwizyty do zdjęć Mistrzostw Świata, baby shower, idealna dekoracja na imprezy dla dzieci.
MarkaTYFYH #ad
ProducentTYFYH #ad