Top 10 Zimmerbesen Mit Stiel – Miotły i zmiotki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. YREKO

#ad

Redecker Brush haus GmbH 120330 szczotka domowa, 30 cm, gęstym włosiem końskim i olejowanym drewnem bukowym, z delikatnym

#ad
YREKO #ad - Korpus: olejowane drewno bukowe. Dlatego optymalnie nadaje się do ochrony przed drobnym kurzem. Rozmiar: 30 cm. Wyposażenie: rozcięte włosie końskie. Włosie końskie rozcięte jest wyjątkowo miękkie.
MarkaYREKO #ad
ProducentRedecker #ad
Wysokość3.7
Długość11.1
Waga0.44
Szerokość2.13
Numer częściRedecker_SML
Model120330

2. MAAJ

#ad

MAAJ® miotła do pokoju z rozdwojonymi włosami różowłosymi jak za czasami babci – Made in Germany

#ad
MAAJ #ad - Nadaje się do montażu standardowego trzonka trzonek nie wchodzi w zakres dostawy. Korpus miotły jest wykonany z lakierowanego twardego drewna buk z niemieckich lasów z praktycznym gwintem śrubowym zgodnie z niemiecką normą. Miotła pokojowa z rozdwojonym wykończeniem włosia końskiego – wyprodukowana w niemieckiej fabryce szczotek z tradycją, wytrzymała jakość rzemieślnicza. Miotła pokojowa jak za czasów babci. Dzięki rozdwojonemu wykończeniu włosia końskiego szczotka idealnie nadaje się do gładkich powierzchni, takich jak np. Podłogi laminowane i parkietowe.
MarkaMAAJ #ad
ProducentBürstenfabrik - MADE IN GERMANY #ad
Numer części23041

3. Vileda

#ad

Vileda DuActiva szczotka do zamiatania, , idealna dla alergików, ,

#ad
Vileda #ad - Szczotka do pokoju z włosiem po jednej stronie i pinką po drugiej stronie. Bez wzbijania kurzu w powietrze. Usuwa kurz i brud za jednym ruchem ręki ze wszystkich podłoży. Zaokrąglone krawędzie z gumy, aby chronić meble. Z regulowanym teleskopowym drążkiem od 75 – 130 cm.
MarkaVileda #ad
ProducentVileda #ad
Wysokość10.63
Długość19.29
Szerokość6.3
Numer części152195
Model152195
GwarancjaAby uzyskać więcej informacji, odwiedź sekcję "Ogólne warunki handlowe" na naszej stronie pomocy.

4. Yocada

#ad

Kuchni, idealna na podwórko, Yocada Wytrzymała miotła do użytku na zewnątrz, 137 cm, na odpadki sierści zwierząt, do holu, biura, na rynek, podłogę, pokoju, komercyjna, garaż, do domu

#ad
Yocada #ad - Ta miotła ma ok. Nasza głowica miotły wygląda jak używana, garaż, takie jak podwórko, dzięki czemu dobrze zbiera śmieci na świeżym powietrzu, ale dzięki naszej specjalnej technologii jest nowa.3-warstwowe włosie tej miotły jest sztywne i mocne, lobby, centrum handlowe, podłoga rynkowa.

Jest on jednak nowy, chodzi o nowy produkt. Użyj swojej siły do przykręcenia zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby połączyć dolny drążek i głowicę miotły, ale dzięki naszej specjalnej technologii jest nowa. Szerokość miotły wynosi około 33 cm długości, że jest to nowa miotła, która wygląda jak potrzebna, dzięki czemu można równocześnie zamieniać dużą powierzchnię. - - -. Długi trzonek miotły umożliwia dosięgnięcie do każdego kąta i każdego punktu, 2 cm, dzięki czemu można bez problemu trzymać swoje miejsce.

137, aż będzie mocno zamocowany i nie ma luki. Szczegóły można znaleźć na naszych zdjęciach. Pamiętaj, ale rzeczywiście jest nowa. Wielu klientów twierdzi, ponieważ zastosowano specjalną technologię dla trwałości. Nasza miotła ma na żelaznym drążku pokrowiec ochronny, który jest miękki, dzięki czemu chroni Twoje ręce podczas zamiatania. Pomimo zużytego wyglądu, że nasza głowica miotły została użyta.
MarkaYocada #ad
ProducentYocada #ad
Wysokość54
Długość13.4
Szerokość1.57
Numer częściJHUS-SB08-1
ModelJHUS-SB08-1

5. Vileda

#ad

Szczotka Superfeger Classic

#ad
Vileda #ad - Usuwa drobnego kurzu, okruchów i włosy – bez wzbudzać. Do gładkich podłóg, w szczególności parkietu i bardzo dobrze nadaje się do pracy. Z regulowanym teleskopowy od 75 – 130 cm. 100% wolne od kurzu – idealnie nadaje się dla alergików. Pianka jako zamiennik dostępne.
MarkaVileda #ad
ProducentVileda #ad
Wysokość10.63
Długość6.3
Szerokość19.29
Numer części158735
Model158735

6. Leifheit

#ad

Opakowanie, Leifheit 56415 gumowa szczotka Supra, zielony, 1

#ad
Leifheit #ad - Higieniczne szczotki Supra do wszystkich podłóg wewnątrz i na zewnątrz. Szerokość odcinka zamiatanego: 35 cm. Usuwają kurz, włosy i brud, nie filcują się. Z kijem teleskopowym, aż do 1, 40 m długości.
MarkaLeifheit #ad
ProducentLeifheit #ad
Wysokość35.43
Długość13.39
Waga1.76
Szerokość1.77
Numer częściS256415
ModelS256415
Gwarancja2 year manufacturer.

7. Vileda

#ad

Szczotka Vileda Superfeger Classic, z teleskopowym uchwytem i częścią zamiatającą z mikropianki, odpowiednia dla alergików

#ad
Vileda #ad - Miotła superfeger classic jest wyposażona w regulowany teleskopowy uchwyt, dzięki czemu można ją elastycznie dopasować do rozmiaru ciała.

Miotła domowa usuwa luźne zabrudzenia z powierzchni, a także skutecznie czyści narożniki i krawędzie. Mikropianka wewnętrznej szczotki ściśle przylega do podłóg, takich jak parkiet lub laminat, umożliwiając w ten sposób skuteczne zamiatanie. Dzięki części zamiatającej z mikropianki nie unosi się kurz podczas zamiatania, więc nawet alergicy mogą z niej korzystać bez wahania. Superfeger classic firmy vileda to idealna miotła do suchego i dokładnego czyszczenia podłóg w pomieszczeniach.
MarkaVileda #ad
ProducentVileda #ad
Wysokość37.8
Długość1.77
Waga0.02
Szerokość13.58
Numer części1469
Model114239
GwarancjaBrak danych.

8. Vileda

#ad

Szara, Vileda Szczotka pokojowa Classica 2 w 1 – wymienna głowica do miotły z trzonkiem idealna do zbierania kurzu i włosów

#ad
Vileda #ad - Czarne włosie objętościowe do usuwania kurzu. Z zabezpieczeniem krawędzi. Lepsza dostępność narożników. Atwe do czyszczenia szare aktywne włosie. Miotła pokojowa z innowacyjnym włosiem "2 w 1".
MarkaVileda #ad
ProducentVileda #ad
Wysokość2.17
Długość5.71
Waga0.62
Szerokość13.39
Numer części141460
Model149472

9. Leifheit

#ad

Szerokość 30 cm, Leifheit 45032 Allround Xtra Clean szczotka

#ad
Leifheit #ad - Dzięki temu można go efektywnie i wygodnie zamiatać bez przechylania miotły. Innowacyjne włosie – szczotka posiada innowacyjne włosie X, którego rozmieszczenie oraz rozcięte końcówki umożliwiają optymalne wchłanianie brudu nawet w przypadku małych cząstek.

Zakres dostawy – leifheit allround miotła xtra clean 30 cm, z systemem zatrzaskowym nie jest kompatybilna z serii Leifheit Professional, włosie z tworzywa sztucznego, bez trzonka, numer artykułu 45032. Dodatkowa wydajność – dzięki elastycznemu i stabilnemu włosiu z tworzywa sztucznego głowica miotły zbiera nawet mocno osadzony i mokry brud.

Pełnowymiarowe zamiatanie – nakładka na miotłę o powierzchni 30 cm ma ukośne wiązanie trzonka do pełnego zamiatania. System click – szczotka do kurzu jest wyposażona w opatentowany system Click: dzięki specjalnej nasadce możliwe są różne trzonki w połączeniu z głowicą miotły.
MarkaLeifheit #ad
ProducentLeifheit #ad
Wysokość6.1
Długość12.6
Waga0.68
Szerokość3.74
Numer części45032
Model45032

10. Vileda

#ad

Vileda 3Action głowica miotły, 1 sztuka, wymienna głowica miotły z innowacyjną technologią trzech włosiów

#ad
Vileda #ad - Nadaje się do różnych rodzajów podłóg – miotła vileda 3Action może być stosowana do wykładzin podłogowych, takich jak laminat, płytki, marmur lub podłogi drewniane.

100% włókna ekologiczne – trwałe włosie jest produkowane z przetworzonych butelek PET, co sprawia, że miotła jest produktem przyjaznym dla środowiska. Atwa obsługa – 3action firmy vileda jest o wiele lżejsza niż inne miotły, dzięki czemu jest wyjątkowo wygodna w użyciu. 3 różne włosie – miękkie czarne włosie zapewnia drobny kurz, szare włosie do włosów i grubych cząstek oraz twarde, ukośnie ustawione czerwone włosie dla lepszego czyszczenia narożników. Ochronne odbojniki – w celu ochrony mebli i ścian szczotka Vileda 3Action jest wyposażona w miękkie gumowe odbojniki na głowicy miotły.
MarkaVileda #ad
ProducentVileda #ad
Wysokość11.81
Długość2.36
Szerokość4.61
Numer części160992
Model160992