Top 7 Töpfe Antihaftbeschichtet – Arborist Merchandising Root

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. T-fal

#ad

T-fal 8400001950 Ultimate zestaw naczyń do gotowania, szare, twarde anodowane aluminium

#ad
T-fal #ad - Wskaźnik termiczny: pierścień wokół punktu jest mocno czerwony, aby wskazać, kiedy patelnie są idealnie podgrzane i gotowe do dodania składników. Wydajny: prawdziwy koń roboczy w kuchni, dzięki czemu jest odporny na korozję i zarysowania, twarde anodowane aluminium doskonale magazynuje ciepło i ma znacznie mocniejszą warstwę ochronną niż oryginalny metal, nie reaguje na kwaśne produkty spożywcze.

Trwała powłoka nieprzywierająca: wzmocniony twardy tytan, dzięki czemu gotowanie jest łatwiejsze, nieprzywierająca strona wewnętrzna, wytrzymuje codzienne użytkowanie i utrzymuje żywność płynnie przesuwającą się po powierzchni, odporny na zarysowania i nietoksyczny, a czyszczenie staje się dziecinnie proste. Właściwe podgrzewanie jest kluczem do uszczelnienia smaku i gotowania żywności. Heat mastery system: heat mastery system firmy t-fal to receptura z trzema składnikami, nieodkształcająca się, dzięki czemu za każdym razem idealnie pyszne rezultaty gotowania.

Nitowane uchwyty: nitowane uchwyty silikonowe zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie; zastosowanie i pielęgnacja: nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek z wyjątkiem kuchenek indukcyjnych; nadają się do piekarnika do 204°C; nadają się do mycia w zmywarce; nie zawierają PFOA, ołowiu i kadmu. Doskonała i długotrwała powłoka nieprzywierająca, równomierna baza cieplna i opatentowana technologia Thermo-Spot.
MarkaT-fal #ad
ProducentGroupe SEB #ad
Wysokość7.2
Długość18.6
Waga3.42
Szerokość12.5
Numer części32406063051
Model32406063051

2. OXO

#ad

OXO CC002667-001 Good Grips 10-częściowy zestaw naczyń do gotowania z powłoką zapobiegającą przywieraniu, uchwyty ze stali nierdzewnej owinięte silikonem, kolor czarny, twarde anodowane aluminium

#ad
OXO #ad - Patelnie do smażenia 13 cm, patelnia na sosy z pokrywką, patelnia 3 x z pokrywką, rondel 3 x z pokrywką i garnek 6 x z pokrywką. Można używać w piekarniku do 390°f/200°C. 3-warstwowa powłoka nieprzywierająca: 3 warstwy niemieckiej zaprojektowanej z powłoką zapobiegającą przywieraniu PFOA zapewnia lata bezproblemowego uwalniania żywności przy użyciu beztłuszczowych olejów.

Wygodny uchwyt: cast stainless steel handle for durability and wrapped in heat-resistant silicone for a comfortable non-slip grip. Idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów stovetops, z wyjątkiem indukcyjnych; bezpieczne dla piekarnika: silikonowa konstrukcja umożliwia przenoszenie naczyń kuchennych bezpośrednio do piekarnika. Ręcznie anodowane: odporne na zarysowania i twarde anodowane aluminium zapewnia doskonałe utrzymanie ciepła i nawet gotowanie. W zestawie: 8" i 9.
MarkaOXO #ad
ProducentOxo #ad
Wysokość10
Długość20
Waga20
Szerokość16
Numer częściCC002667-001
ModelCC002667-001

3. T-fal

#ad

T-fal E765SEFA naczynia do gotowania HA Titanium powłoka nieprzywierająca 14-częściowy czarny

#ad
T-fal #ad - Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, w tym dopasowaniem, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, etykietą lub instrukcją.

Zbudowany z myślą o następującej wydajności: prawdziwy koń roboczy w kuchni, twarde anodowane aluminium doskonale magazynuje ciepło i ma znacznie mocniejszą warstwę ochronną niż oryginalny metal, dzięki czemu jest odporny na korozję i zarysowania, poza tym nie reaguje na kwaśne produkty spożywcze. Heat mastery system: t fal 's heat mastery system to receptura z 3 składnikami dla idealnych smacznych rezultatów gotowania za każdym razem; doskonała i trwała powłoka nieprzywierająca, zapobiegająca odkształceniom się, równomierna podstawa termiczna i opatentowana technologia Thermospot.
MarkaT-fal #ad
ProducentGroupe SEB #ad
Wysokość14.24
Długość21.84
Waga25.08
Szerokość13.85
Numer części32406055612
Model32406055612

4. Cuisinart

#ad

Cuisinart 8922-24 profesjonalna patelnia, nierdzewna, seria profesjonalna 25,4 cm, stal nierdzewna

#ad
Cuisinart #ad - Nadaje się do płyt indukcyjnych. Odporność na piekarnik i pieczenie do 250 °C. Nitowane uchwyty ze stali nierdzewnej zapewniają wytrzymałość i trwałość dla optymalnej kontroli. Powerbond high impact bonded Base nagrzewa się szybko i równomiernie rozprowadza ciepło.
MarkaCuisinart #ad
ProducentCuisinart #ad
Wysokość3.5
Długość17.5
Waga2.29
Szerokość9.4
Numer części8922-24
Model8922-24

5. Calphalon

#ad

Przybory do mycia w zmywarce i metalowe, powłoka zapobiegająca przywieraniu, z uchwytami utrzymującymi niską temperaturę, czarny, Calphalon 11-częściowy zestaw garnków i patelni

#ad
Calphalon #ad - W skład zestawu wchodzą: patelnia 25, 4 cm, patelnia 30, 5 cm z pokrywą. Garnek o pojemności 5 l z pokrywką; garnek 3 l z pokrywką; garnek na zupę 8 l z pokrywką.

Pokrywa wykonana z hartowanego szkła; nadaje się do piekarnika do 250°c, w tym gazowych, dzięki czemu można łatwo przejść z kuchenki do piekarnika; nadaje się do mycia w zmywarce dla łatwego czyszczenia; kompatybilna z większością płyt kuchennych, elektrycznych i szklanych; dożywotnia gwarancja. Garnek 5 l z pokrywką; 2. Wytrzymała, z 40% trwałą powłoką zapobiegającą przywieraniu w porównaniu do Calphalon Classic. Długie uchwyty pozostają chłodne na kuchence. Bezpieczny dla przyborów z metalu, 3-warstwowym, z wytrzymałym, twardym anodowanym aluminium wewnątrz.
MarkaCalphalon #ad
ProducentCalphalon #ad
Wysokość11.25
Długość23.5
Szerokość16.88
Numer części2029626
Model2109784

6. Cook N Home

#ad

Cook N Home 02588 marmurowy zestaw naczyń do gotowania, szkło hartowane, nieprzywierające, turkusowe

#ad
Cook N Home #ad - Powłoka zapobiegająca przywieraniu dla łatwego wyjmowania żywności, czyszczenia i zdrowego gotowania, uchwyty są wygodne, pozostają chłodne.

5 i 2 qt garnki, 7 cm. Pokrywka z hartowanego szkła z wylotem pary do oglądania potraw i utrzymuje ciepło i wilgoć w środku; pokrywa pasuje do patelni. Nie nadaje się do kuchenek indukcyjnych i piekarników, ceramika, elektryczny, szkło, można myć w zmywarce. Zakres dostawy: 1 sztuka. Z grubego aluminium, które zapewnia szybkie, równomierne przewodzenie ciepła i zapobiega nagrzewaniu się punktów. Patelnie, 3 qt garnek do duszenia, 5 qt Dutch Oven z pokrywką, 8 i 9.12, łopatka do patelni i łyżka z nylonu. Działa na: gaz, halogeny itd.
MarkaCook N Home #ad
ProducentNEWAY INTERNATIONAL INC #ad
Wysokość8
Długość20.5
Waga16
Szerokość12.5
Numer części02588
Model02588

7. All-Clad

#ad

Aluminium, All-Clad H911S464 Essentials, powłoka zapobiegająca przywieraniu, kolor szary, twarda anodyzowana zestaw naczyń do gotowania

#ad
All-Clad #ad - Wzornictwo, które pokochasz, zagnieżdżoną konstrukcją do układania w stos i oszczędzania miejsca, z nieprzyczepną, trwale zabezpieczonym wygodnym uchwytem dzięki podwójnie nitowanym uchwytom ze stali nierdzewnej i prostemu określeniu rozmiaru dzięki oznaczeniom pojemności.

Zaprojektowany w canonsburg, PA – USA, wyprodukowano w Chinach. Wysokiej jakości powłoka zapobiegająca przywieraniu zapewnia trwałe i łatwe usuwanie z mniejszą ilością tłuszczu. Wszechstronna i łatwa w pielęgnacji: nieprzywierająca powłoka firmy essentials jest odporna na temperaturę do 260°C i jest kompatybilna z każdą kuchenką z wyjątkiem kuchenek indukcyjnych. Wydajność do pysznego i codziennego gotowania.

Zestaw zawiera: patelnie o średnicy 21, 6 i 26, 7 cm oraz patelnię do smażenia i smażenia w wysokiej temperaturze oraz do przygotowywania sosów lub podgrzewania płynów. Aby z biegiem czasu zachować powłokę nieprzywierającą, należy umyć naczynia ręcznie. Szklane pokrywki można używać w piekarniku do 177°C. Essentials, ciężkie aluminium zapewnia spójne, pokryte powłoką antyadhezyjną, pyszne gotowanie.
MarkaAll-Clad #ad
ProducentAll-Clad #ad
Wysokość6.89
Długość22.44
Waga10.43
Szerokość13.39
Numer części11644914363
Model11644914363