Top 9 Wundverschluss Für Bäume – Ogrodowe środki grzybobójcze

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Neudorff

#ad

Neudorff – malusan na zatrzask 275 ML

#ad
Neudorff #ad - Lateks verbidnung dźwięku, minerałów, odporny na działanie wody; ochrona kora do na zatrzask do wszystkich owoców i szkółki roślin ozdobnych; 275 ML pędzel Tube.
MarkaNeudorff #ad
ProducentNeudorff #ad
Wysokość8.86
Długość1.97
Waga0.61
Szerokość3.15
Numer części00833
Model00833

2. PROTECT HOME

#ad

środek do zamykania ran na drzewach owocowych i ozdobnych, tubka pędzla 300 g, gotowy do użycia, Solabiol Wosk na rany

#ad
PROTECT HOME #ad - Dzięki temu ochronisz swoje drzewa przed wilgocią i wysychaniem oraz zapobiegniesz infekcjom grzybiczym i wysychaniu wewnątrz. Dzięki warstwie ochronnej, którą tworzy wosk, można bez problemu tworzyć własne tkanki rany. Optymalnie nadaje się również do uszlachetniania roślin owocowych i ozdobnych.

Wosk uszlachetniający wspomaga wzrost podkładu z ryżem podczas uszlachetniania roślin drzewiastych. Trwale elastyczna powłoka zapewnia szybkie i bezpieczne gojenie się ran, nieszkodliwa dla pszczół. Biologiczna mieszanka wosku drzewnego i żywicy tworzy elastyczną warstwę, która hermetycznie zamyka poddane działaniu środka miejsca. Stosowanie przez cały rok z woskiem do ran solabiol jest możliwe do temperatury zewnętrznej do -5 stopni Celsjusza.

Wosk dobrze kryje i szybko schnie. Dzięki tubce pędzelkowej możliwe jest łatwe i wygodne zastosowanie. Dzięki działaniu leczniczemu idealnie nadaje się do zamykania ran na drzewach i drzewiastych oraz do przyspieszenia gojenia się ran. Gotową do użycia osłonę drzewa nakłada się na dotknięte obszary i rozprowadza za pomocą zintegrowanego pędzla.
MarkaPROTECT HOME #ad
ProducentSBM Life Science GmbH #ad
Wysokość7.28
Długość1.57
Waga300
Szerokość2.6
Numer części86600655
Model86600655

3. Compo

#ad

Do pielęgnacji drzew ozdobnych i owocowych, środek do zamykania ran, COMPO Lac Balsam, 1 kg

#ad
Compo #ad - Korowy środek do zamykania ran do leczenia ran drzew na drzewach ozdobnych i owocowych, oddychający i odporny na warunki atmosferyczne. Atwa obsługa: wygładzenie powierzchni rany, nałożenie balsamu lac na powierzchnię rany za pomocą rurki ze szczotką ok.

Działanie lecznicze: pasta do smarowania i odporna na warunki atmosferyczne do wspomagania gojenia się ran i przezwyciężenia, dobrze kryjąca i szybkoschnąca, trwała elastyczna powłoka zapewnia szybkie i bezpieczne gojenie się ran, nie jest szkodliwa dla pszczół.117692. Należy zachować ostrożność przy stosowaniu środków ochrony roślin. Bardzo dobrze tolerowany przez rośliny, przechowywanie bez mrozu i na sucho w oryginalnym opakowaniu, utylizacja pustego opakowania z kolekcji surowców wtórnych.

Zakres dostawy: 1 balsam compo lac, 1 kg, środek do zamykania ran, nr art. Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie. 2 cm poza krawędź rany, sprawdzaj powierzchnię rany co 2 do 3 lat, nie stosować w przypadku mrozu lub deszczu.
MarkaCompo #ad
ProducentCOMPO #ad
Wysokość4.92
Długość4.61
Waga2.2
Szerokość4.61
Numer części3261462
Model17692

4. Compo

#ad

Do pielęgnacji drzew ozdobnych i owocowych, 385 g, COMPO Lac Balsam, środek do zamykania ran

#ad
Compo #ad - Atwa obsługa: wygładzenie powierzchni rany, nałożenie balsamu lac na powierzchnię rany za pomocą rurki ze szczotką ok. Korowy środek do zamykania ran do leczenia ran drzew na drzewach ozdobnych i owocowych, oddychający i odporny na warunki atmosferyczne.

Bardzo dobrze tolerowany przez rośliny, przechowywanie bez mrozu i na sucho w oryginalnym opakowaniu, utylizacja pustego opakowania z kolekcji surowców wtórnych. 17691. Działanie lecznicze: pasta do smarowania i odporna na warunki atmosferyczne do wspomagania gojenia się ran i przezwyciężenia, dobrze kryjąca i szybkoschnąca, trwała elastyczna powłoka zapewnia szybkie i bezpieczne gojenie się ran, nie jest szkodliwa dla pszczół.

Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie. Należy zachować ostrożność przy stosowaniu środków ochrony roślin. 2 cm poza krawędź rany, sprawdzaj powierzchnię rany co 2 do 3 lat, nie stosować w przypadku mrozu lub deszczu. Zakres dostawy: 1 balsam compo lac, środek do zamykania ran, 385 g, nr art.
MarkaCompo #ad
ProducentCOMPO #ad
Wysokość1.93
Długość7.48
Waga0.88
Szerokość1.57
Numer części1769102
Model17691

5. Substral

#ad

Substral Naturen Bio balsam na rany, elastyczny plaster po cięciu drzewa, 150 g, środek do zamykania ran

#ad
Substral #ad - Do zamykania ran na drzewach owocowych i ozdobnych – tworzy elastyczną warstwę ochronną, która wspomaga gojenie i chroni miejsce rany.

Zapobiega wysychaniu powierzchni ran i wspomaga naturalne przemieszczanie się interfejsów – zastosowanie do minus 5 °C. Proste zastosowanie dzięki praktycznej tubce z pędzlem – wyprodukowana w 100% z naturalnych surowców. Chroni miejsce rany przed zewnętrznymi negatywnymi wpływami, takimi jak wnikanie wody lub wysychanie – w niskich temperaturach nie staje się ani kruche. Produkty tego rodzaju są zgodne z rozporządzeniem UE w sprawie ekologicznej idgF przeznaczone do produkcji ekologicznej/biologicznej.
MarkaSubstral #ad
ProducentNaturen #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.33
Szerokość0
Numer części30173
Model30173

6. Neudorff

#ad

125 g, szybki opatrunek do dużych i małych obrażeń drzew, Neudorff Lauril wosk do drzew

#ad
Neudorff #ad - Wosk wspomaga tworzenie się kalusa tkanki rany, a tym samym szybkie gojenie się ran oraz wzrost podkładu i zrazu. W przypadku naszego szerokiego wyboru przyjaznych dla środowiska produktów zawsze stosuje się substancje czynne, które w miarę możliwości pochodzą z natury i nie mają wpływu na środowisko lub mają niewielki wpływ na środowisko.

Wysychanie. Neudorff - naturalne ogrodnictwo od 1854 roku. Współdziałanie ogrodu, natury i środowiska jest u nas zawsze na pierwszym planie. Wykonany z naturalnych, wysokiej jakości naturalnych żywic i wosków, które również samo drzewo wydziela w celu uzdrowienia.

Do uszlachetniania i leczenia ran na drzewach owocowych i ozdobnych. Wosk drzewny lauril tworzy elastyczną warstwę ochronną, która wspomaga gojenie i chroni rany przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak np. Można ją łatwo nanieść za pomocą wiórów, szpachelki lub twardego pędzla, nie spływa, pozostaje gładka przez wiele lat i nie rozrywa się.
MarkaNeudorff #ad
ProducentNeudorff #ad
Wysokość2.95
Długość2.36
Waga0.35
Szerokość2.36
Numer części00800
Model00800

7. Etisso

#ad

Etisso® LacBalsam® zamknięcie rany na drzewach 200 g, wosk drzewny do leczenia ran, specjalnie do drzew ozdobnych i drzew owocowych, plastry na drzewa w przypadku urazów kory i cięć, balsam na rany

#ad
Etisso #ad - Lacbalsam zamknięcie rany sprawdza się od ponad 40 lat w kraju i za granicą. Doskonała zdolność do smarowania i wysoka elastyczność również po wyschnięciu. Do pielęgnacji drzew – nasze zamknięcie na rany służy prostej i bezproblemowej ochronie przed patogenami po urazach kory spowodowanych cięciem lub do naprawy po innych uszkodzeniach.

Podobnie jak sztuczna kora, balsam chroni ranę drzewa przed wysychaniem lub wnikaniem wody. Folia ochronna wspomaga gojenie się i chroni rany drzewa. Balsam na rany jest przeznaczony specjalnie do roślin ozdobnych i owocowych. Atwe zastosowanie – zamknięcie na ranę lacbalsam to gotowy do użycia środek uszczelniający do drzew – specjalnie do roślin ozdobnych i owocowych. Dzięki praktycznej tubce ze szczotką do malowania można nałożyć osłonę na ranę. Balsam drzewny do zamknięcia rany – lacbalsam to przyjazny dla środowiska środek uszczelniający do drzew w kolorze kory.

Wosk drzewny gwarantuje długotrwałą ochronę i wspomaga gojenie się rany drzewa. Ważna wskazówka – stosowanie lakieru lacbalsam do oklejania rany odbywa się najlepiej jesienią i wiosną w suchej, mroźnej pogodzie, ale może być stosowane przez cały rok. Balsam – oryginalny produkt – dobry środek do zamykania ran musi być dopasowany do naturalnych warunków drzewa. Lacbalsam zamknięcie rany wspomaga pokonanie rany i wspiera zdolność drzewa do zamykania rany.
MarkaEtisso #ad
Producentfrunol delicia GmbH #ad
Waga0.44
Numer części1380-268
Model1380-268

8. Compo

#ad

Do pielęgnacji drzew ozdobnych i owocowych, 150 g, środek do zamykania ran, COMPO Lac Balsam

#ad
Compo #ad - Działanie lecznicze: pasta do smarowania i odporna na warunki atmosferyczne do wspomagania gojenia się ran i przezwyciężenia, dobrze kryjąca i szybkoschnąca, trwała elastyczna powłoka zapewnia szybkie i bezpieczne gojenie się ran, nie jest szkodliwa dla pszczół.

Zakres dostawy: 1 balsam compo lac, 150 g, środek do zamykania ran, nr art.2 cm poza krawędź rany, nie stosować w przypadku mrozu lub deszczu. Atwa obsługa: wygładzenie powierzchni rany, sprawdzaj powierzchnię rany co 2 do 3 lat, nałożenie balsamu Lac na powierzchnię rany za pomocą rurki ze szczotką ok. Korowy środek do zamykania ran do leczenia ran drzew na drzewach ozdobnych i owocowych, oddychający i odporny na warunki atmosferyczne.

17690 . Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie. Bardzo dobrze tolerowany przez rośliny, przechowywanie bez mrozu i na sucho w oryginalnym opakowaniu, utylizacja pustego opakowania z kolekcji surowców wtórnych. Należy zachować ostrożność przy stosowaniu środków ochrony roślin.
MarkaCompo #ad
ProducentCOMPO #ad
Wysokość6.1
Długość1.97
Waga0.4
Szerokość1.97
Numer części17690
Model17690

9. Etisso

#ad

Etisso LacBalsam® zamknięcie na ranę – 1 kg ze szpachelką

#ad
Etisso #ad - Zawartość opakowania: 1 kg. Forma dostawy: pojemnik z tworzywa sztucznego z streichsp oktantów. Zastosowanie: na interfejsy lub urazów nanieść. Cechy szczególne: doskonała smarownością i elastyczność po wyschnięciu nanieść niezawierający. Zastosowanie: ran na drzewach/krzewach po cięcia/obrażenia ciała.
MarkaEtisso #ad
Waga2.43
Numer części122968